با ما همراه باشید

سلبریتی

عکس بازیگران زن خوشگل ایرانی

بازیگران زن خوشگل ایرانی


عکس زیباترین بازیگران زن ایرانی از نیکی کریمی تا بهاره کیان افشار

10 بازیگر زن ایرانی را معرفی می کنیم که جزو زیباترین بازیگران زن ایران هستند. البته شاید بازیگرانی هم که در این فهرست نیستند زیبا باشند ولی ملاک این انتخاب، نداشتن جراحی زیبایی است که این خانم ها هیچ کدام جراحی زیبایی نداشته اند.

1 – نیکی کریمی

بازیگران زن خوشگل ایرانی

نیکی کیمی زیباترین نبازیگر زن ایرانی

نیکی کریمی زاده روز 19 آبان سال 1350 در تهران است. او برادری به نام خشایار دارد و یک خواهر به نام نازنین دارد.

نیکی درخانواده ای بزرگ شده کـه همواره مفهوم خانواده برایشان از اهمیت و ارزش فراوانی برخوردار بوده اسـت. نیکی کریمی اوّلین بار بازیگری را در دوران دبستان و در مدرسه تجربه کرد و بـه میزانی در اینکار استعداد داشت کـه تصمیم گرفت بـه طور حرفه ای وارد دنیای بازیگری شود.

بازیگران زن خوشگل ایرانی

نیکی کریمی هنوز ازدواج نکرده اسـت، و خانواده ی او الان در انگلیس زندگی میکنند، و نیکی برای دیدار خانواده اش دائما بین تهران و لندن، معاشرت می‌کند. نیکی کریمی برای تحصیل در رشته ی طراحی لباس مدتی بـه ایالات امریکا مهاجرت کرد، ولی پس از گذشت یکسال آنرا نیمه کاره رها کرد و بـه ایران بازگشت. او علاوه بر بازیگری، فعالیت های دیگری در زمینه ی عکاسی، نویسندگی و کارگردانی دارد.

 

 

2 – ترانه علیدوستی

بازیگران زن خوشگل ایرانی

عکس ترانه علیدوستی بازیگر زیبای ایرانی

ترانه در تاریخ ۲۲ دی ۱۳۶۲ در تهران متولد شد. مادرش نادره حکیم الهی، سنگ‌ تراش و مجسمه ساز معروف اسـت کـه تا‌کنون هفت نمایشگاه مختلف را برگزار نموده و پدرش حمید علیدوستی، هفتمین گلزن برتر ملی و مربی سابق تیم‌ های سایپا و پیکان هستند. ترانه علیدوستی قبل از این کـه وارد عرصه بازیگری شود و مدرک دیپلم کامپیوتر را دریافت نماید، مدتی رابه تحصیل در رشته‌ های موسیقی و تجربی اختصاص داده بود.

بازیگران زن خوشگل ایرانی

حضور او در کلاس‌ های بازیگری امین تارخ، باعث شد کـه ترانه علیدوستی درسال ۱۳۸۰ برای حضور در فیلم سینمایی “مـن ترانه ۱۵ سال دارم” و ایفای نقش ترانه پرنیان انتخاب شود. اجرای بی‌ نقص دراین فیلم سبب گشوده شدن در‌های موفقیت در عرصه بازیگری بـه سوی علیدوستی شد. اولین همکاری با اصغر فرهادی در فیلم سینمایی “شهر زیبا” با موضوع جوانان محبوس در کانون اصلاح و تربیت بود.

 

 

3 – هستی مهدوی

بازیگران زن خوشگل ایرانی

عکس های هستی مهدی فر بازیگر جذاب زن

هستی مهدوی بازیگر زن ایرانی متولد ۲۱ آذر ۱۳۷۰ در شهر زیبای ملایر اسـت. مهدوی‌فر در سریال‌های جراحت، مادرانه، و فیلم‌های سوت پایان، چهارشنبه، پنجاه کیلو آلبالو و کمدی انسانی بازی کرده کـه نوع هر کدام از نقش‌هایش گوناگون اسـت؛ از دختری متفاوت در «سوت پایان» تا نقش یک دختر لال در «زبان مادری».

بازیگران زن خوشگل ایرانی

او در «مادرانه» در نقش دختری دبیرستانی کـه گرفتار اعتیاد گشته، ظاهر شد؛ یکی از متفاوت‌ترین کارهای مهدوی فر حضور او در نمایش خوانی سنترال پارک وست بود دراین نمایش خوانی او درکنار ژاله صامتی، نگار آذربایجانی، سام قریبیان و مسعود کرامتی تجربه‌ای نو رابه کارنامه کاری اش افزود.

 

 

4 – ساره بیات

بازیگران زن خوشگل ایرانی

ساره بیات بازیگر جذاب زن 

ساره بیات بازیگر زن سینما و تلویزیون در 14 مهرماه 1358 در تهران متولد شد. او از سال 1380 وارد تئاتر شد و در جشنواره پلیس در اولین کارش، جایزه بهترین بازیگری رابه همراه دیپلم افتخار کسب کرد. بعد از اخذ مدرک بازیگری از موسسه کارنامه بـه مجموعه یک مشت پر عقاب دعوت شد. او درسال 1385 با بازی در فیلم سینمایی مقلد شیطان بـه کارگردانی و تهیه کنندگی افشین صادقی وارد عرصه سینما شد.

بازیگران زن خوشگل ایرانی

ساره بیات درسال 1389 با بازی درخشانش در فیلم سینمایی جدایی نادر از سیمین دیپلم افتخار بهترین بازیگر مکمل زن از بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر و خرس نقره ای بهترین بازیگر زن بـه طور مشترک با لیلا حاتمی و سارینا فرهادی از جشنواره فیلم برلین را کسب کرد. جدایی نادر از سیمین فیلمی با ژانر درام بـه کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی اصغر فرهادی می‌باشد.

 

 

5 – گلاره عباسی

بازیگران زن خوشگل ایرانی

بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر گلاره عباسی در تاریخ ۲۹ تیر ماه سال ۱۳۶۲ در شهر تهران چشم بـه جهان گشوده اسـت. گلاره عباسی در تاریخ تئاتر در دانشگاه تحصیل کرده هست و در همین رشته توانسته مدرک کسب نماید و فارغ‌التحصیل شود. وی درخانواده چهار نفره متولد و زندگی نموده و پدرش فرهیخته و فارغ‌التحصیل ادبیات و هم چنین یک خواهر بنام بهاره دارد کـه متخصص تغذیه و پزشک هستند.

بازیگران زن خوشگل ایرانی

گلاره عباسی در کلاس های امین تارخ دوره بازیگری را حرفه ای تر فرا گرفته و گذرانده اسـت. این هنرمند هم چنین بـه کتاب خوانی و ادبیات و فیلم دیدن و موسیقی و آشپزی علاقه بساری داشته اسـت. گلاره عباسی بازیگری در تلویزیون را درسال ۷۸ با بازی در سریال هم بچه های مـن آغاز نموده اسـت. وی بازیگری در سینما رابا بازی در فیلم غریبه ها و پلکان شروع کرده اسـت.

 

 

6 – لیلا حاتمی

لیلا حاتمی متولد 1351 در تهران و بازیگر سینما و تلویزیون ایران و همسرعلی مصفا، بازیگر و کارگردان سینما، می‌ باشد. او تا کنون موفّق بـه کسب سیمرغ بلورین دربخش بهترین بازیگر نقش اول زن برای فیلم بی پولی «۱۳۸۷» و دیپلم افتخار برای فیلم لیلا «۱۳۷۵» در جشنواره فیلم فجر شده‌ اسـت. لیلا حاتمی در نهم مهر ۱۳۵۱ در شهر تهران بدنیا آمد.

بازیگران زن خوشگل ایرانی

پدرش علی حاتمی، کارگردان سرشناس سینمای کشور ایران، و مادرش زری خوشکام، هنرپیشه سینما بوده اند. لیلا در رشتهٔ ریاضی فیزیک در تهران دیپلم گرفت و برای ادامهٔ تحصیل بـه لوزان سوئیس رفت. در دانشگاه پلی تکنیک در رشتهٔ مهندسی الکترونیک شروع بـه تحصیل کرد. تحصیل دراین رشته را پس از 2 سال نیمه کاره رها کرده و بـه دانشگاه لوزان، سوئیس رفت.

بازیگران زن خوشگل ایرانی

او در آنجا ادبیات فرانسه خواند. بعلت بیماری پدرش در ۱۳۷۵ تحصیل را نیمه‌ کاره رها کرده و بـه کشور بازگشت. لیلا حاتمی درسال ۱۳۷۸ با علی مصفا ازدواج کرد. ازآن پس در تهران زندگی میکند. وی دارای دو فرزند بنام های مانی و عسل اسـت. لیلا حاتمی هم چنین بـه چهار زبان انگلیسی و فرانسه و پارسی و آلمانی صحبت میکند.

 

 

7 – لیندا کیانی

بازیگران زن خوشگل ایرانی

لیندا کیانی در 23 شهریور 1359 در آبادان بدنیا آمد. او دارای یک خواهر و 4 برادر اسـت. او تحصیلات خودرا تا کنون تا مقطع کارشناسی ارشد فلسفه ادامه داده اسـت. فعالیت های هنری رابا شرکت در دوره های آموزش بازیگری در کلاس های آموزشی تحت کنترل محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان آغاز کرد. پس از این دوره، در کلاس های فن بیان و بدن آقای حمید سمندریان و خانم مهتاب نصیرپور شرکت کرد.

بازیگران زن خوشگل ایرانی

لیندا کیانی با همراهی هنرمندانی کـه بـه برزیل سفر کرده بودند در جام جهانی فوتبال 2114 برزیل با حضور در ورزشگاه آرنا دا بایشادا در شهر کوریتیبا تماشاگر اولین بازی ایران در جام جهانی بودند. رقیب ایران دراین بازی نیجریه بود. با معرفی شریفی نیا، وارد مجموعه بازیگران سریال تلویزیونی ساعت شنی شد و با بازی دراین مجموعه تلویزیونی در نقش مهتاب، توجه علاقه مندان سینما رابه بازی و توانایی های خود جلب کرد.

 

 

8 – میترا حجار

بازیگران زن خوشگل ایرانی

میترا حجار در 15 بهمن 1355 در مشهد متولد شد.مادر او مهری جاهد و پدرش محمد حجار میباشد. وی دارای یک خواهر بنام مریم حجار و یک برادر بنام مجتبی حجار می‌باشد. حجار درسال 84 ایران رابه قصد فرانسه ترک کرد و برای تحصیل در رشته کارگردانی بـه کشور آمریکا سفر نمود، او پس از حضور 3 ساله در محافل فرهنگی بیرون از کشور توانست دریک قسمت از سریال تلویزیونی آمریکایی بنام اسمیت بازی کند.

بازیگران زن خوشگل ایرانی

هم چنین در زمینه موسیقی نیز در حال فعالیت اسـت. میترا حجار با مدرک ریاضی فیزیک از سال 76 و با فیلم غریبانه وارد سینما شد و دوره دوساله کارگردانی را در کلاس های بزرگمهر رفیعا گذراند. میترا حجار در سریال پلیس جوان نقش همسر گم شده شهاب حسینی «یونس هدایتی» را بازی می‌کرد. پلیس جوان اولین تجربه بازی میترا حجار در تلویزیون بود. پلیس جوان چهارمین تجربه کارگردانی سیروس مقدم در تلویزیون اسـت.

 

 

9 – رعنا آزادی ور

بازیگران زن خوشگل ایرانی

«متولد 17 فروردین 1362 در تهران» بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر ایران اسـت.وی با بازی در فیلم مارمولک «کمال تبریزی، 1382» فعالیت در سینما را آغاز کرد و با یکسال دوری از سینما با بازی در سه فیلم درسال 1384 موقیعت خودرا در سینما تثبیت کرد.رعنا آزادی ور با بازی در فیلم پارک وی «فریدون جیرانی، 1385» برای بار نخست بازی در نقش اول را همراه با نیما شاهرخ شاهی تجربه کرد.

بازیگران زن خوشگل ایرانی

او در فیلم درباره الی نقش همسر یکی از زوج های جوان فیلم را بازی می‌کند کـه در داستان سه روزه سفر این زوج ها بـه شمال در گیر اسـت و با بازی دراین نقش در سیر داستان هم پای سایر شخصیت های داستان با اتفاقات روبه‌رو میشود. رعنا آزادی ور بازیگر سینما و تلویزیون با بازی در فیلم مارمولک فعالیت در سینما را آغاز کرد و با یکسال دوری از سینما با بازی در سه فیلم درسال 1384 موقعیت خودرا در سینما تثبیت کرد.

 

 

10 – بهاره کیان افشار

بازیگران زن خوشگل ایرانی

بهاره کیان افشار متولد دوازدهم اردیبهشت ماه ۱۳۶۲ در شهر تهران اسـت. بـه گزارش پارس ناز تحصیلاتش را در رشته مهندسی کامپیوتر بـه اتمام رسانده اسـت. بـه گفته خودش خانوادگی بـه شدت اهل سفر هستند و خودش لذت های زندگی اش را تئاتر و سفر میداند. از کودکی بـه بازیگری علاقمند بوده اسـت و در دوره ابتدایی بـه گروه تئاتر مدرسه ملحق میشود. بعد ها با جدیت بیشتری بـه دنبال علاقه خود می‌رود.

بازیگران زن خوشگل ایرانی

او بـه اتفاق خانواده بـه تماشای تئاتر های مختلف می‌رود کـه در همین تئاتر دیدن ها علاقه اش برای بازیگر بیشتر میشود. البته در دوران نوجوانی خانواده بهاره کیان افشار با حضور او در عرصه تئاتر مخالف بوده اند. برای راضی کردن خانواده اش وقت زیادی میگذارد و بالاخره موفق می‌شود رضایت خانواده را برای شروع فعالیت هنری در زمینه تئاتر بـه دست آورد و در حال حاضر خانواده اش از مخالف بـه حامی او تبدیل شده اند.منبع خبر

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلبریتی

سریال بانوی سردار | خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران سریال بانوی سردار

سریال بانوی سردار


سریال بانوی سردار

سریال بانوی سردار سریال جدید به کارگردانی پرویز شیخ طادی است که از شبکه یک سیما پخش می شود.

زمان پخش سریال بانوی سردار به کارگردانی پرویز شیخ طادی و تهیه کنندگی سعید مرادی به زودی اعلام می شود.

سریال بانوی سردار

فصل اول و دوم سریال بانوی سردار

فصل نخست این سریال در مورد زندگی بی بی مریم سردار بختیاری است و فصل دوم هم در مورد زندگی علیمراد خان بختیاری است که سال آینده وارد مرحله تولید خواهد شد. پیش از این بنا بود که کارگردان این سریال سعید سلطانی باشد ولی به دلایلی پرویز شیخ طادی آن را کارگردانی کرد و با توجه به تغییر مقطع زمانی هنوز مشخص نیست که بازیگرها تغییرر می کنند یا نه.

آخرین سکانس این سریال در ارتفاعات پردیس و پلور مازندران فیلمبرداری شده است.

سریال بانوی سردار

بازیگران سریال بانوی سردار

پانته‌آ سیروس (بی بی مریم)، حبیب دهقان نسب، فرخ نعمتی، سهیلا رضوی، فرزین محدث، محمد فیلی، کاظم هژیرآزاد، صدرالدین حجازی، مهدی میامی، حمیدرضا نعیمی، علیرضا مهران، مرتضی زارع، سعیده عرب، علیرضا جاویدفر، بهشاد چنگیزی، سیاوش درخشی، شاپور کلهر، پارسا قربانی، مجید کریمی، هلیرضا دیلمی، فاطمه شکری و… از بازیگران فصل اول «بانوی سردار» بودند.

سریال بانوی سردار

انتخاب پانته آ سیروس به عنوان نقش اصلی (بی بی مریم)

پانته آ سیروس بازیگر اصلی سریال و ایفا کننده نقش بی بی مریم است که به دلیل حرفه ای بودن در ورزش های سوارکاری و شمشیر بازی، برای این نقش انتخاب شده است.

سریال بانوی سردار

مکان فیلمبرداری سریال بانوی سردار

زرنان شهریار، شهرک دفاع مقدس و یکی از لوکیشن‌های فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» نیز از دیگر لوکیشن‌های این سریال بودند.

سریال بانوی سردار

داستان سریال بانوی سردار

بانوی سردار در مورد زندگی بی بی مریم سردار بختیاری است که تعدادی سردار در کنار او فعالیت دارند و کتابی هم در مورد زندگی اش منتشر شده است. این سریال در مورد زندگی نخستین بانوی سردار ایرانی است که به مبارزه با استکبار انگلیس و حکومت مرکزی رضا شاه می پردازد.  تربیت فرزندان دلیر وطن پرست شیر علیمردان خان، ایجاد وحدت بین اقوام ترک تباران و لر تباران، تاثیرگذاری بی بی مریم بر قوم بختیاری و استقلال و اتکا به خود از مضامینی است که در این سریال به آن پرداخته شده است.

این سریال مجموعه اقتباسی است که نگارش و تحقیق آن دو سال به طول انجامید و درباره زندگی بی بی مریم ملقب به سردار مریم است که عدل و عدالت را بین اقوام گسترش داد و دربین رعایا محبوبیت پیدا کرد و دست خوانین ظالم را کوتاه کرد.

سریال بانوی سردار

عوامل سریال بانوی سردار

عوامل اصلی این مجموعه عبارت است از: نویسنده و کارگردان: پرویز شیخ طادی، تهیه کننده و مجری طرح: سعید مرادی، مدیر تصویربرداری: فرخ مجیدی، مدیر صدابرداری: علی عدالت دوست، طراح صحنه و لباس و مدیر هنری: مجید علی، مدیر تولید: رحیم بیابانی، طراح چهره پردازی: داریوش صالحیان، مدیر برنامه ریزی: داریوش جهانگیری، دستیار اول کارگردان: محسن حسن پور،طراح جلوه های ویزه میدانی: حمید رسولیان، طراح بدلکاری: علیرضا فتحی، صداگذار: احسان افشاریان، تدوین: مهدی مهرنیا، طراح تیتراژ: دهقان محمدی.

به زودی اطلاعات کامل تری در مورد سریال بانوی سردار را در این مطلب منتشر می کنیم.

عکس های سریال بانوی سردار

سریال بانوی سردار

زمان پخش سریال بانوی سرداری Banooye Sardar

سریال بانوی سردار

عکس های سریال بانوی سردار

سریال بانوی سردار

تصاویر سریال بانوی سردار

سریال بانوی سردار

زمان پخش سریال

سریال بانوی سردار شب ها ا شبکه سوم سیما حدود ساعت 8 و 30 دقیقه روی آنتن می رود و در ساعت‌های 1و20 دقیقه بامداد، 9و 30 دقیقه صبح و 14 بعدازظهر  روز بعد تکرار آن پخش می شود.

تعداد رای: 1 و امتیازات: 5منبع خبر

ادامه مطلب

سلبریتی

بیوگرافی علی صادقی و عکسهای علی صادقی

علی صادقی


علی صادقی

علی صادقی یکی از بازیگران طنز محبوب ایرانی است که در هر سریالی که ایفای نقش کرده است پر بیننده شده است. جمله طنزی که از او بسیار به کار برده می شود “چرا قیمه ها رو میریزی توی ماست ها”  است. در این قسمت بیوگرافی کامل علی صادقی و همسرش، عکس های او، اطلاعات زندگی شخصی و هنری او را گردآوری کرده ایم.

بیوگرافی علی صادقی

علی صادقی متولد 10 آذر سال 1359 در شهر تهران است و بازیگر طنز اهل ایران است. این بازیگر فارغ التحصیل رشته کامپیوتر است و مدرک فوق دیپلم دارد.

علی صادقی

خانواده

علی صادقی درد شهر تهران متولد شد و خانواده ای 5 نفره دارد. او فرزند دوم خانواده است. یک برادر بزرگت و خواهری کوجکتر از خودش دارد. پدر او تراشکار است و مادرش هم خانه دار است.

علی صادقی

شهرت

او با بازی در فیلم بهترین تابستان من که نگاهی طنز به مقوله جنگ داشت (با دوبله افشین ذینوری) به شهرت رسید. بازی در سریال متهم گریخت، خانه به دوش و سریال بزنگاه در کنار رضا عطاران باعث شد که او به اوج شهرت برسد.

او بازی در فیلم مورد علاقه اش جهرم دیار که مربوط به محل تولدش است و به کارگردانی ابوالفضل قائدی بود ایفای نقش کرد و جوایز زیادی را کسب کرد.

علی صادقی

شروع بازیگری

علی صادقی بازیگری را از سال 1370 و در سن 11 سالگی شروع کرد. او توسط امیر سماواتی برای بازی در سریال آفتاب عالم تاب انتخاب شد و خیلی اتفاقی وارد حرفه بازیگزی شد. بعد ا آن با نقش آفرینی در سریال بهترین تابستان من به کارگردانی علی بهادر فعالیت حرفه ای را شروع کرد. در سال 1380 در سریال دردسر والدین به کارگردانی مسعود نوابی تبدیل به چهره شناخته شده شد و دیده شد.

 

علی صادقی

 

همسر 

شایعه شده بوود که با ملیکا زارعی (خاله شادونه) ازدواج کرده است که در برنامه شام ایرانی این شایعه را تکذیب کرد. در هیچ سایتی رسمی، خبری از ازدواج او منتشر نشده است و بطور دقیق معلوم نیست که متاهل است یا مجرد. ولی با توجه به بعضی از تصاویر که با بچه ای کوچک گرفته است، گمان می رود که متاهل باشد.

علی صادقی

ملیکا زارعی همسر علی صادقی نیست

در اینترنت مدت های شایعه بود که ملیکا زارعی و علی صادقی همسر هستند. این شایعه به دلیل بازی در سریال متهم گریخت مطرح شد و در این سریال آنها نقش زن و شوهر داشنند. علی صادقی این موضوع را تکذیب کرد و البته هیچ عکس دو نفره ای هم از این دو منتشر نشده است.

علی صادقی

بازی در سریال های طنز

او به دلیل بازی در سریال های طنز بسیار معروف شده است و سریال هایی که در آن ایفای نقش کرده است بسیار پرمخاطب هستند. از جمله سریال های موفق او می توان به سریل پشت کنکوری ها، متهم گریخت، قرارگاه مسکونی و سه در چهار اشاره کرد. او در میان کارهایی که انجام داده است کوچه اقاقیا را بیشتر از بقیه دوست دارد.

علی صادقی

دلیل شباهت نقش های علی صادقی به هم چیست؟

علی صادقی در این مورد می گوید:

لطفا اگر می‌خواهید در مورد بازی من انتقاد کنید یک‌طرفه به قاضی نروید! بارها به این سوال جواب داده‌ام که چرا بازی‌هایم تفاوت خاصی با هم ندارند. یک نفر باید این تفاوت را بخواهد. من که به زور نمی‌توانم یقه کارگردان را بگیرم و بگویم بگذار من متفاوت بازی کنم. اصلا چند نفر ریسک می‌کنند با پیشنهاد متفاوتی سمت من بیایند؟  گاهی طرف آمده و گفته آقای صادقی می‌خواهم کاملا متفاوت باشی و من هم شروع کرده‌ام نوع دیگری خودم را نشان بدهم اما چند سکانس نگذشته می‌گوید علی‌جان خودت باش و همان کارها را انجام بده. فیلمسازها همیشه دنبال تکرار چیزهای امتحان پس داده هستند. علی صادقی نمی‌تواند در این میانه انقلاب بکند. تغییر که زورکی نیست. شما فیلم «شوخی‌های خدا» را که ببینید متوجه می‌شوید این توانایی در من هست اما آن فیلم هم در زمانی که باید پخش و دیده نشد.

علی صادقی

بازی در نقش طنز

علی صادقی در مورد بازی در سریال های کمدی و نقش طنز می گوید:

برعکس نظر دوستان، بازی طنز اصلا لودگی و سطحی نیست. اصلا کار راحتی نیست. کار در طنز بسیار سخت است. اتفاقا اینکه فکر کنید طرف می‌آید جلوی دوربین چند تا جمله می‌گوید و شکلکی درمی‌آورد و می‌رود نیست. اگر اینطور بود همه بازیگران طنز به یک اندازه مخاطب داشتند. خود من هم در این سال‌ها همه تکیه‌کلام‌هایی که گفته‌ام، نگرفته و فقط بعضی‌هایش گل کرده است.  اتفاقا بازی طنز بسیار دشوار است. نمی‌خواهم مقایسه کنم اما به بزرگان این سبک هم نگاه کنید، می‌بینید کارهای چاپلین بعد از این همه سال شما را از خنده روده‌بر می‌کند اما کار کمدین‌های جدید مانند بن‌استیلر بعد از یکی، ‌دو بار دیدن، آن تازه بودنش را از دست می‌دهد. خب چه چیزی هست که چاپلین دیگر تکرار نشد؟ به نظرم دست‌کم گرفتن طنز یک‌جور توهین و ساده‌انگاری است.

 

علایق 

او به موسیقی و نوازندگی بسیار علاقه دارد و از شنیدن موسیقی بسیار لذت می برد. اهل ورزش های مختلف مانند شنا، اسکی و اتومبیلرانی است. او هیچ گاه به فوتبال و بدنسازی (چه بی سلیقه!!) علاقه نداشته است. عاشق کارتون های قدیمی مانند بن و سباستین و … در زمان کودکی بود. او به مسافرت هم بسیار علاقه دارد و به شهر شیراز و جزیره کیش بسیار علاقه دارد.

علی صادقی

شغل دوم

او به جز بازیگری شغل دوم هم دارد. شغل دوم او فروشگاه کامپیوتر و لوازم جانبی است و یک سوپرمارکت برگ هم دارد.

 

فیلم های سینمایی علی صادقی :

ایکس‌لارج (۱۳۹۷) سلام علیکم حاج آقا (۱۳۹۷) وای آمپول (۱۳۹۷) عروس بندر (۱۳۹۷) دم‌سرخ‌ها (۱۳۹۶) داش آکل (۱۳۹۶) تایسون (۱۳۹۶) عزیز میلیون دلاری (۱۳۹۶) خالتور (۱۳۹۶) پا تو کفش من نکن (۱۳۹۵) عشقولانس (۱۳۹۵) لامبورگینی (۱۳۹۵) رفقای خوب (۱۳۹۵) بدهکاران به بهشت نمی روند (۱۳۹۵) ماشین قشنگم (۱۳۹۵) ۵۰ کیلو آلبالو (۱۳۹۴) همسر دات کام(۱۳۹۴) پاشنه بلند ۲(۱۳۹۴) گور طلایی (۱۳۹۳) راز خانه بهجت (۱۳۹۳) بلوف ۲۰۱۴ (۱۳۹۳) عشق و مکافات (۱۳۹۲) معراجی ها(۱۳۹۲) مشعل (۱۳۹۲) ازدواج مشروط (۱۳۹۲) هفت خط (۱۳۹۲) مردها فرشته نیستند (۱۳۹۲) صندوقچه اسرار (۱۳۹۲) شیر یا خط (۱۳۹۲) سعدالله به شرکت می رود (۱۳۹۱) گدایان تهران (۱۳۹۱) پسر آسمانی (۱۳۹۱) ماهی دم قرمز (۱۳۹۱) زندگی در شهر بزرگ (۱۳۹۰) تایماز موتوری (۱۳۹۰) کبری ۰۰۱۲(۱۳۹۰) نردبان چوبی(۱۳۹۰) آدم آهنی (۱۳۹۰) یک فراری از بگبو (۱۳۹۰) ورود زنده‌ها ممنوع (۱۳۸۹) ورود آقایان ممنوع (۱۳۸۹) پیتزا مخلوط (۱۳۸۹) سیازنگی (۱۳۸۹) سه درجه تب (۱۳۸۹) کار کاذب (۱۳۸۹) همه چی آرومه (۱۳۸۹) عاشقی با اعمال شاقه (۱۳۸۹) آخرین مجرد (۱۳۸۹) حاجی پاپا (۱۳۸۹) ازدواج در وقت اضافه (۱۳۸۸) بعدازظهر سگی سگی (۱۳۸۸) زمهریر (۱۳۸۸) شیر و عسل (۱۳۸۸) ول کن دستمو (۱۳۸۸) میش (۱۳۸۸) تیغ‌زن (۱۳۸۷) حرکت اول (۱۳۸۷) زندگی شیرین (۱۳۸۷) کیش و مات (۱۳۸۷) پاپوش (۱۳۸۶) قاتلین پیرمرد (۱۳۸۶) فرزند افیون (۱۳۸۶) اگه می‌تونی منو بگیر (۱۳۸۵) یک آرزوی کوچک (۱۳۸۵) چپ دست (۱۳۸۴) هوو (۱۳۸۴) هشت پا (۱۳۸۴) پیک‌نیک در میدان جنگ (۱۳۸۳) آقا (۱۳۸۲) روایت سه‌گانه (اپیزود دوم، شوخی‌های خدا) (۱۳۸۲)

 

سریال های تلویزیونی علی صادقی :

ن.خ –  ۱۳۹۸ تعطیلات رویایی – ۱۳۹۷ حالت خاص – ۱۳۹۴ سیگنال موجود است – ۱۳۹۳ ما فرشته نیستیم – ۱۳۹۲ معراجی‌ ها – ۱۳۹۲ توقیف – ۱۳۹۱ نقطه سر خط – ۱۳۹۰ موج و صخره – ۱۳۸۹ خوش‌ نشین‌ ها – ۱۳۸۹ زن بابا – ۱۳۸۸ عید امسال – ۱۳۸۷ بزنگاه – ۱۳۸۷ سه در چهار – ۱۳۸۷ زندگی به شرط خنده – ۱۳۸۶ قرارگاه مسکونی – ۱۳۸۵ متهم گریخت – ۱۳۸۴ خانه به دوش – ۱۳۸۳ کوچه اقاقیا – ۱۳۸۲ پشت کنکوری‌ ها – ۱۳۸۱دردسر والدین – ۱۳۸۰ بهترین تابستان من – ۱۳۷۵ آفتاب عالم – ۱۳۷۰ تعداد رای: 2 و امتیازات: 3.5منبع خبر

ادامه مطلب

سلبریتی

پانته‌آ سیروس ؛ بیوگرافی و عکس های پانته آ سیروس و همسرش

پانته‌آ سیروس


پانته‌آ سیروس

بیوگرافی پانته آ سیروس

پانته آ سیروس بازیگر و نقاش ایرانی متولد سال 1352 در شهر تهران است. او فارغ التحصیل رشته طراحی صنعتی از دانشگاه آزاد است. او  سه برادر دارد.

پانته‌آ سیروس

نخستین تجربه بازیگری

نخستین تجربه سینمایی او بازیگر در فیلم اینجا همه چیز خوب است به کارگردانی پوریا آذربایجانی بود که جایزه بهترین بازیگر مکمل زن را در جشنواره فیلم یاس برای او به ارمغان آورد.

 

پانته‌آ سیروس

فیلم های وی

او در فیلم ساعت 5 عصر مهران مدیری، بن بست، خرگیوش، ارادتمند نازنین بهاره تینا، اسب سفید پادشاه به عنوان بازیگر حضور داشته است.

پانته‌آ سیروس

بازی در سریال بانوی سردار

جدیدترین سریالی که در آن ایفای نقش کرده است سریال بانوی سردار است. او به دلیل مهارت هایی که در سوارکاری و شمشیربازی داشت برای نقش بی بی مریم انتخاب شده است.

داستان این سریال در مورد بی بی مریم است که به سرادر مریم شناخته می شود و یکی از بانوان عدل گستر در میان اقوام بوده است.

پانته‌آ سیروس

ازدواج و همسرش

تا به حال هیچ خبری در مورد ازدواج و همسر او منتشر نشده است.

علایق

جالب است بدانید که فعالیت او نقاشی است  البته ورزشکار هم است و مربی است. در کنار این فعالیت ها بازیگر شده است. او تا به حال نمایشگاه های زیادی از نقاشی هایش برپا کرده است. او در اوقات فراغتش سنگ نوردی، کوهنوردی، دوچرخه سواری کوهستان و اسکی روی آب انجام می دهد.

 

پانته‌آ سیروس

آثار پانته آ سیروس

فیلم ها و سریال های پانته آ سیروس

سینما

ارادتمند؛ نازنین بهاره تینا بن‌بست وثوق ساعت ۵ عصر خرگیوش

تلویزیون

سریال خاطرات مرد ناتمام ساخته صادق کرمیار سریال تنهایی لیلا به کارگردانی حسین لطیفی سریال شمعدونی به کارگردانی سروش صحت تعداد رای: 2 و امتیازات: 3منبع خبر

ادامه مطلب
تبلیغات roozbox

نظر شما چیه؟

    برترین ها