با ما همراه باشید

کسب و کار

اصطکاک مانع بزرگی برای موفقیت کسب وکار به شمار می رود

یک اشتباه رایج این است که می گویند اگر می خواهید مشتری شما تجربه خوبی در خرید داشته باشد، باید همیشه در صدر باشید. اما در صدر بودن بدین معنی نیست که همیشه تجربه خوبی از خرید به مشتری خود می دهید. با توجه به نوع محصول و خدماتی که ارایه می دهید، به دنبال سادگی باشید. ماه گذشته، من به یک اپارتمان جدید نقل مکان کردم. گاز آن فوق العاده فانتزی و براق بود. اما وقتی می خواستم آشپزی کنم با روشن کردن آن مشکل داشتم. باید بارها دکمه گاز را فشار می دادم تا روشن می شد. اکنون هر وقت در مورد گاز صحبت می کنم، فکر من به دنبال گاز تمیز و فانتزی نیست. اگر می خواهید تجربه مشتری شما از خرید به یاد ماندنی باشد باید تمامی اصطکاک ها را از بین ببرید. اصطکاک مانعی در برابر مشتری شما و نتایجی که می خواهید بدست بیاورید قرار می گیرد.

محصولات را با مشتریان بالقوه امتحان کنید

روند طراحی شما و گزینه های انتخابی شما سبب تولید محصولات، وب سایت و بخش های دیگری از کسب و کار شما می شود. اما تنها هنگامی که مشتریان شما از آن استفاده کنند وارد عمل شده اید. به طور مثال هر گاه به فرودگاه می روم و می خواهم به اتاق استراحت بروم در پیدا کردن مسیر در که به داخل باز می شود یا خارج دچار مشکل می شوم. اگر مهندسان این مشکل را می دیدند راه حل بهتری را برای آن در نظر می گرفتند.

مشتریان خود را از آغاز وارد روند طراحی کنید

با همکاری با مشتریانتان، احتمال تولید محصولات موفق را بسیار بالا می برید. کمپانی پورشه به صحبتهای مشتریانتش گوش داد و آنها را در روند طراحی گنجاند و در پایان توانست Cayenne SUV را تولید کند. آنها نیازهای مشتریان را شناسایی کردند و تمامی ویژگی محصولشان را بررسی کردند. در نتیجه این همکاری محصولی تولید شد که مشتریان از خرید آن بسیار راضی بودند. شما نیز می توانید از همین روند در تولید محصولاتتان استفاده کنید.

از سایت inc

 

 

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش

چگونه می‌توانید در سال ۲۰۱۹ کار جدیدی را پیدا کنید!

اگر تصمیم گرفته اید در سال ۲۰۱۹ کار جدیدی را پیدا کنید،  خبر خوبی در راه است: بازاری برای جویندگان کار وجود دارد. مطابق با آخرین داده های به دست آمده از لیست دولتی، تقریباً یک کار  برای هر جوینده کار وجود دارد.

مارک کندلا، بنیانگذار وب سایت تحقیقات کاری Ladder  اذعان می دارد: «بازار کار داغی وجود دارد که می توانید از آن بهره ببرید، و دیگر کارمندان از نادیده گرفته شدن استعدادهایشان آسیب نمی بینند».

شکاف کاری هنوز قابل کنترل است، به ویژه اگر سالیان متمادی است که در کار فعلی خود حضور دارید. وندی بنر ، وکیل دادگستری و کارشناس کاریابی می گوید:« اگر برای مدت زیادی است که در یک کمپانی هستید، یکی از سخت ترین کارها، تنظیم خود با کار بعدیتان است.»

تخصص خود را شناسایی کنید

اولین  مرحله این است که بدانید چه کاری میخواهید انجام دهید. باید در این مورد دقیق شوید. نکات مثبت و منفی کار کنونی خود را بسنجید ببینید برای آینده چه چیزی می‌خواهید. مهارت های تخصصی خود را شناسایی کنید و مهارت های منحصر به فردی را که می توانید به عنوان یک کارمند ارائه دهید، در نظر داشته باشید. کندلا به این موضوع اشاره می‌کند:«اگر در حوزه های متفاوت کار می کنید، پاسخ مناسبی را از بازار نمی گیرید، بهتر است تخصصی در یک حیطه کار کنید».

رزومه خود را  به روز رسانی کنید

بعد از آنکه مهارت ها و تخصص های خود را شناسایی کردید باید با کمک آنها رزومه خود را ارتقا دهید.

هنگامی که رزومه خود را برای جایی ارسال می کنید، مطمئن باشید که متناسب با آن کار است.

نوشتن خلاصه حرفه ای در  قسمت بالای رزومه  به کارفرما کمک می کند تخصص های شما را در یک نگاه کلی بشناسد. اگر کارهای نامرتبط زیادی انجام داده اید نیازی نیست که همگی آنها را ذکر کنید. سعی کنید مسائلی را ذکر کنید که به جایگاهی که برای آن درخواست کار داده اید نزدیک است.

ونربه این مطلب اشاره می کند که:«هدف از نوشتن و ارسال رزومه این است که تجربه کاری شما مشخص شود و سلسله مراتبی از تاریخچه کاری شما  که مرتبط با مهارت های شماست ذکر شود». او این مطلب را نیز می افزاید که  رزومه کاری شما نباید مانند یک لیست خشکشویی تمامی فعالیت های کاری را  که انجام داده اید در بر بگیرد. همچنین رزومه  شما باید مسائل و مواردی را که با مهارت های شما در کار فعلی تان همخوانی داردشامل شود. اشاره به موفقیتهای کار مهم است، اما در رابطه با پیشرفت های کیفی خود مانند مدیریت یک پروژه کلیدی و یا ایجاد یک استراتژی کارآمد مبالغه نکنید. کندلا می گوید رزومه نباید زندگی نامه باشد بلکه باید بیشتر شبیه یک آگهی تبلیغاتی باشد. وی اذعان می دارد: «کسی شما را به دلیل کارهای قبلی تان استخدام نمی کند بلکه مهارت های شما باید پاسخگوی نیازهای رئیس آینده و کمپانی آینده شما باشد».

درگیر کار شوید

هرگز قدرت ارتباطات شبکه ای را برای پیدا کردن فرصت های جدید کاری نادیده نگیرید. به انجمن های حرفه ای بپیوندید، و از طریق شبکه های اجتماعی مانند لینکدین با افرادی که در کمپانی که شما به آن علاقه مند هستید، کار می کنند،  ارتباط بگیرید و به کنفرانس ها و دوره همی های اجتماعی آنها بروید. هنگامی که با افراد جدید آشنا میشوید خود را به آنها معرفی کنید و به آنها در مورد علایق کاریتان بگویید. ونر به این مطلب اشاره می کند:« اگر روابط دو طرفه باشد آنها تمایل دارند با شما ارتباط تلفنی داشته باشند و همین امر می‌تواند منجر به ارتباطات بیشتر شود».

از سایت edition

ادامه مطلب

آموزش

چگونه از پس موقعیتهای دشوار بربیاییم!

گذر از موقعیتهای دشوار یک ویژگی منحصر به فرد است. با این ویژگی می توانید خود را از دیگران متمایز کنید. رشد مستمر  ویژگی های شخصی و تلاش برای رسیدن به اهداف به شما کمک می کنند از موقعیتهای دشوار عبور کنید. برای اینکه انسان منحصر به فردی باشید باید خطر کنید و از موقعیتهای متفاوت نهراسید. در کتاب جدیدم:   A Path to Living and Emotinally Wealthy Life آموزش می دهم که چگونه با پرورش مهارتهای خود می توانید از پس موقعیتهای دشوار و چالشهای زندگی بربیایید. گذر از موقعیتهای دشوار یک نوع توانایی است که به شما کمک می کند در مسیر موفقیت قرار بگیرید. در ادامه به روشهایی می پردازیم که به شما کمک می کنند از پس موقعیتهای دشوار بربیایید.

به خود احترام بگذارید

برای اینکه بتوانید از موقعیتهای دشوار خارج شوید باید یاد بگیرید که چگونه خود را آرام کنید. ممکن است ابتدا خود را فریب دهید اما اگر اینکار را ادامه دهید می توانید در موقعیتهای دشوار خود را آرام کنید. احترام به خود سبب می شود که برای خودتان ارزش قایل باشید و تمام تلاشمان را بکنید تا به اهدافتان برسید.

خود را برای عدم پذیرش دیگران آماده کنید

برای اینکه بتوانید از مشکلات گذر کنید، باید عمیقا در رابطه با اینکه دیگران چه برداشتی از توانایی ها، عملکرد و ارتباطات شما دارند، تجدید نظر کنید. وقتی این کار را بکنید، از نظر عاطفی هوشمندتر می شوید. اینکار به ما آموزش می دهد که عدم پذیرش از سوی دیگران را بپذیریم و هنگامی که به چالش کشیده می شوید احساس ناراحتی نکنید. هر چقدر تجربه شما بیشتر باشد بهتر می توانید از پس موقعیتهای دشوار بربیایید.

متفکرانه عمل کنید

برای اینکه در زندگی موفق و شاد باشید باید در رابطه با کاری که انحام می دهید و نوع ارتباطاتی که دارید متفکرانه عمل کنید. نباید اطراف خودتان را با افراد متکبر پر کنید. باید هوشمند باشید و روابط درستی ایجاد کنید. افرادی که از پس موقعیتهای دشوار بر می آیند مزیتهای دو طرفه را در روابط شان در نظر می گیرند.

از رویکردهای پرزرق و برق استفاده نکنید

افرادی که از پس موقعیتهای دشوار بر می آیند  می دانند کسانی که عادت به خودنمایی دارند کمتر به سخنان دیگران گوش می دهند. اگر رویکرد شما در برابر روابط و روند انجام کارتان رویکردی پرزرق و برق باشد احتمال آنکه عمیق نباشد، زیاد است. کارسخت نشان دهنده رویکرد شما در کسب و کار است. همین امر سبب می شود موفقیت شما در تمامی جنبه های کاریتان مشخص شود.

به دیگران اهمیت دهید

بخشی از طبیعت افرادی که از پس موقعیتهای دشوار بر می آیند این است که همه کار انجام می دهند تا صبح از خواب بلند شوند و به کودکان، خانواده، حیوانات خانگی و کارشان برسند.آنها  ورزش می کنند، غذای کافی می خورند و به اندازه کافی استراحت می کنند. زمانشان را تقسیم بندی می کنند تا زندگی خوبی داشته باشند. مهم نیست ناراحتی چقدر ادامه می یابد آنها برای خودشان و کسانی که به آنها وابسته هستند به سختی کار می کنند.

شجاعت داشته باشید

برای اینکه از لحاظ جسمانی، ذهنی و احساسی سالم باشید باید زیرک و متمرکز باشید و برای رسیدن به اهدافتان تلاش کنید.

شجاعت وتلاش سبب می شود در مسیر موفقیت قرار گیرید. افرادی که از پس موقعیتهای دشوار بر می آیند استرس را مانند افراد دیگر احساس می کنند اما هرگز دست از تلاش نمی کشند.

بردیگران تمرکز داشته باشید

برای اینکه در زندگی و کسب و کار فردی ویژه باشید باید خوبیهای دیگران را ببینید. باید به شخصیت و هوش دیگران احترام بگذارید و برای آنها ارزش قایل باشید.

از سایت entrepreneur

 

ادامه مطلب

آموزش

چگونه استارت آپ در مسیر موفقیت قرار می گیرد!

وقتی کسب و کار کوچکی را راه اندازی می کنید سعی می کنید آن را طوری مدیریت کنید تا از خطاهای رایج در کسب و کار جلوگیری کنید. مشکلات را شناسایی می کنید و تلاش  می کنید  آنها را حل کنید و به سرعت رشد کنید. برای رسیدن به این هدف، افراد مناسب را استخدام می کنید.

لحظه ای صبر کنید به خودتان و تیم کاریتان تبریک بگویید.

آمارها نشان می دهند که شکست و مشکلات کسب و کارهای کوچک تا شش و هفت سال ادامه دارد. این امر بدین معناست که برای رسیدن به موفقیت راه درازی پیش روی دارید. موفقیت کاری بسیار مهم است- اما موفقیت دراز مدت ارزش بیشتری دارد.

پیشنهاد من چیست؟ لایه به لایه پیش بروید. دایما ایده های مختلف را امتحان کنید تا محصولات و خدمات خود را بهبود ببخشید. مدام از روش های متفاوت استفاده کنید و سعی کنید به نقطه نظرات مشتریان احترام بگذارید. به طور کلی تمام بخشهای کسب و کارتان را ارزیابی کنید، تحلیل کنید و بهینه سازی کنید.

چگونه؟

فقط بر اجرا تمرکز داشته باشید

ایده ها خون رگهای هر استارت آپی هستند. اما تاوقتی ایده ها را به اجرا در نیاورید این خون جاری نمی شود. دنبال کردن مستمر ایده های کوتاه مدت سبب موفقیتهای بلند مدت می شود: فروش. درآمد. حاشیه سود. رشد.

مشتری ها پول را به استارت آپ تزریق می کنند. فروش جریان می یابد. موجودی به چرخش می افتد.

پیشرفت شما باید در مسیر رسیدن به اهدافتان باشد و همین امر سبب می شود که اطمینان حاصل کنید هنوز زنده هستید و به کار خود ادامه می دهید. تمرکز جدی بر اجرای ایده ها نه تنها سبب پیشرفت کسب و کار می شود بلکه نگرش بهتری نسبت به نیازهای مشتریان ایجاد می کند و کسب و کار را در مسیر موفقیت قرار می دهد.

اگر در اهداف کوتاه مدت خود شکست بخورید هرگز به اهداف بلند مدت خود دست پیدا نخواهید کرد.

دایما ایده های جدید را امتحان کنید

تمرکز بر محصولات، خدمات فعلی، روندها و موارد دیگر بسیار مهم است، اما مهم تر از آن یافتن روشهای جدید برای پیشرفت کسب و کار و پاسخ به نیازهای مشتریان است. یک کسب و کار موفق نه تنها به دنبال روشهایی برای بهتر شدن است، بلکه به دنبال ایده های جدید و بدیع نیز هست. هدف اصلی ما در شرکت LogoMix کمک به کارآفرینان و صاحبان کسب و کارهای کوچکی است که در حال تلاش برای ساخت برند و شناخته شدن هستند. ما در این مسیر مدام به دنبال روشهای جدید هستیم!

چرخش و تغییر زاویه از مسیر پیش رو در کسب و کار به سرعت رخ نمی دهد

چرخش و تغییر زاویه از مسیر پیش رو بسیار خوب است. بسیاری از کارآفرینان این ویژگی را در کسب و کار درجه ای از افتخار می دانند. وقتی شما نیازهای مشتریان را اشتباه متوجه شده باشید و درآمد شما ثابت مانده است، وجود این ویژگی بسیار منطقی و ضروری است. اما موفقیت در لایه های عمیق تری قرار دارد.به علاوه، استارت آپهای کمی دارای منابع مورد نیاز برای اجرای یک ایده و امتحان ایده دیگر هستند. قبل از چرخش و تغییر زاویه از مسیر پیش رو، یک قدم به عقب بازگردید و به مشتری خود بیاندیشید. چه چیزی را در نظر نگرفتید؟ آیا اشتباها روشی را به کار بردید که هیچ مشکلی را حل نکرد؟ در مورد این امر اطمینان حاصل کنید که نیازهای مشتری را به درستی متوجه شده اید. بعد از آن به دنبال روشی برای حل مشکل به ساده ترین شکل  باشید.

از سایت inc

 

ادامه مطلب
تبلیغات roozbox

نظر شما چیه؟

    برترین ها