با ما همراه باشید

اخبار فناوری

برنامه Google به مشتریان کمک می کند تا شما را آنلاین پیدا کنند.

جستجو کردن در  Google همیشه ساده بوده است:  جستجوی انجام شده فاقد دانش و تخصص است با این حال به لطف Google Lens یک گام به واقعیت نزدیک تر شدیم و google app هوشمندانه اطلاعات اشیا دنیای واقعی را به جهان پیوند می دهد.
این نرم افزار با یک روش بسیار ساده کار می کند:روی دوربین ضربه بزنید تا آن را از پس زمینه جدا کنید و هرجا را که بخواین از طریق سرورهای گوگل آن را پیدا کنید.

از آنجا که برنامه از طریق تشخیص تصویر و یادگیری ماشین کار می کند می توان آن را برای انتخاب اشیاء نه تنها از دنیای واقعی بلکه از عکس هایی که در حافظه گوشی ذخیره می شود استفاده می شود. البته گوگل، علیرغم اندازه آن و قدرت نمایشی، همه چیز را نمی داند. به منظور دستیابی به نتیجه، تکنولوژی برنامه باید به درستی آن را در اولین نمونه شناسایی کند و سپس آن را با پایگاه داده های سازمانی که گوگل به عنوان بخشی از جستجو مطابقت دهد.

وقتی کار می کند، انگار معجزه اتفاق افتاده . شما به طور ناگهانی می توانید یک نمایندگی پیدا کنید که ماشین می فروشد مانند آنچه که در عکس پوستر تبلیغاتی یک فیلم یافت می شود، شما می توانید نژادهای سگ هایی را کهنمی دانید پیدا کنید، مارک های لباس را پیدا کنید که هیچ راهی برای توصیف و کشف آنها نداشته باشید
دستورالعمل های ظروفی که حتی نمی دانید آنها چه نامیده می شوند.

بهره وری از گوگل :
جستجوگر هوشمند می دانند که پیروزی های بزرگ در جستجو از صحت و قضاوت به عنوان بخشی از فرآیند است. و با تشخیص تصویر که فراتر و دقیق تر از خود عکس است فرصتی به کسب و کارها می دهد تا از تصاویر به عنوان بخشی از محدوده محصول خود استفاده کنند.

این ترفند در کمک به Google برای درک بهتر یک شی در  عکس به عنوان یک موجودیت است. اشخاص با ویژگی های خاص دنیای واقعی (مانند اتومبیل و لاستیک برای مثال) و فعالیت ها مرتبط هستند. جستجو گرها برای بالا بردن اعتماد مردم به وب سایت ها کمک می کنند.

برای استفاده از این باید کاری انجام دهید:

تصاویر را به داستان تبدیل کنید . تصویر محصول برای فروش کافی نیست .اگر به دنبال عکس گرفتن هستید عکس ها را با زوایای مختلف بگیرید تا به گوگل کمک کنید شباهت های مختلف محصول با محصول دیگر را بفهمد .
برچسب (اسم) درست را انتخاب کنید . اغلب تصاویر محصول در وبسایت با عدد یا نام «تصویر» به عنوان نام فایل ، آپلود شده اما هیچ کدام از این ها به جستجو کمک نمی کند که تصویر را بهتر درک کنند.در نتیجه مطمئن باشید هر تصویری که آپلود کرده اید واضح است و برچسب گذاری شده است.
تصاویر را به متن متصل کنید. گوگل متن را می خواند اگر متن هیچ ارتباطی با تصویر محصول شما نداشته باشد، گوگل کار شما را سخت تر می کند. عدم اطمینان در نتایج جستجو کاهش می یابد و باعث می شود که وبسایت شما در گوگل لنز ظاهر شود، حتی اگر عکس مورد استفاده شما بسیار شبیه به جسم مورد جستجو باشد.

زمینه و دیدگاه را در نظر بگیرید. همانطور که امروزه وب کپی می شود، مورد توجه جستجوگر قرار میگیرد وان تلاش می کند پاسخی برای مشکل ارائه دهد بنابراین تصاویری که شما در وب سایت کسب و کار خود قرار میدهید،احتمالا زمینه و چشم انداز یک جستجوگر را نشان می دهد. به عنوان مثال، گرفتن عکس از بالای محصول، الگوریتم های یادگیری Google برای تشخیص آن بسیار سخت می شود.

اضافه کردن متن ALT : متن Alt باعث بهینه سازی موتور جستجوی اولیه است که اغلب نادیده گرفته می شود. به یک موتور جستجویی بگویید چه تصویری دارد اگر، به هر دلیلی، تصویر را نمایش نداد بهینه سازی نقش خود را ایفا می کند. این یک لایه اضافی برای تایید یک تصویر و ارتباط آن با متن است . توصیفات صریح متن به Google کمک میکند و در نهایت سطح اعتماد به تصویر را افزایش می دهد. این امر ممکنه کمی متفاوت باشد اما برای جستجو انجام نشده ، بسیار مهم است.

 

از سایت INC 

به نظر من زندگی نامه همه ما آدم ها ازفصل های رنگارنگی شکل می‌ گیره که در طول زمان به شخصیت ما نقش و نگار می‌دهد ! الان توی فصل جدید زنگیم بعد از ۱۷ سال ، من فقط چند ماهیست که به وطن برگشتم و امیدوارم بتونم برای شما مخاطبان مفید باشم .

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار فناوری

فیسبوک و توییتر صدها اکانت مربوط به ایران را مسدود کردند!

شبکه اجتماعی فیس‌‌بوک روز پنجشنبه۳۱ ژانویه (یازدهم بهمن) اعلام کرده است که ۷۸۳ حساب کاربری مرتبط با ایران را مسدود کرده است. فیس‌بوک می‌گوید این حسا‌ب‌های جعلی از ایران هدایت می‌شده است. به گفته ناتانیل گلیچر رئیس بخش سیاستگذاری امنیت سایبری فیس‌‌بوک فعالیت حساب‌های دستکاری شده و جعلی در ۲۶ کشور از جمله آلمان، فرانسه و همچنین کشورهای شمال آفریقا، خاورمیانه و آسیا کشف شده است. گلیچر همچنین گفته است که یکی از صفحاتی را که از ایران هدایت می‌شده حدود دو میلیون "کاربر" دنبال می‌کردند. فیس‌بوک در سال‌های گذشته تحت فشار بوده تا با صفحات جعلی مبارزه کند. در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶ نهادهای امنیتی روسیه از این شبکه اجتماعی برای تاثیر‌گذاری در روند انتخابات با پخش اخبار جعلی و دروغ سوء استفاده کرده‌اند. فیس‌بوک با افزایش اعضای تیم‌های مسئول که در ارتباط با پخش اخبار جعلی فعالیت‌ می‌کنند به چنین اقداماتی واکنش نشان داد.

شبکه اجتماعی توییتر نیز بعد از فیس‌بوک اعلام کرد، هزاران حساب کاربری که از طریق ایران، روسیه و ونزوئلا هدایت می‌شدند را مسدود کرده است. به گزارش "سی‌بی‌اس نیوز"، توییتر اعلام کرده، این اکانت‌ها را در مقابله با نشر اطلاعات نادرست به منظور تأثیر بر انتخابات میان‌دوره‌ای آمریکا مسدود کرده است. در همین رابطه، ۴۱۸ اکانت نشأت‌گرفته از روسیه، ۷۶۴ اکانت با منشأء ونزوئلا و ۲۶۰۰ حساب کاربری هدایت‌شده از ایران مسدود شده‌اند. حدود چهار ماه پیش هم شبکه‌های اجتماعی فیس‌بوک و توییتر همزمان صدها صفحه در ارتباط با ایران و روسیه را حذف کرده بودند. در آن زمان فیس‌بوک ۶۵۲ صفحه و توییتر ۲۸۴ حساب را به حالت تعلیق درآورده بودند. این حساب‌‌ها هم به دلیل "ارایه اطلاعات نامعتبر و مخدوش " حذف شده بودند.

فیس‌بوک و توییتر در هر دو مورد نام و مشخصات صفحات حذف‌شده را اعلام نکرده‌‌اند.

از سایت dw
ادامه مطلب

اخبار فناوری

فاکس کان پس از گفتگو با ترامپ برای ساخت کارخانه ویسکانسین توافق کرد

در پی مذاکره با ترامپ رئیس جمهور آمریکا، شرکت فاکس کان در حال ساخت یک کارخانه در منطقه ویسکانسین در ایالات متحده امریکا است. اول هفته این شرکت اعلام کرده بود که تمرکز خود را در برنامه‌های تحقیقات و مهندسی متمرکز کرده است، همین امر باعث شد تا حواشی در رابطه با ساخت این کارخانه به وجود آید. حالا به نظر می رسد ساخت کارخانه نیز در دستور کار باشد.
لوئیس وو دستیار ویژه تری گوو (مدیرعامل فاکسکان) در مصاحبه با رویترز گفت با وجود وعده انجام این کار اما ساخت صفحه های ال سی دی در ایالات متحده معقول نیست. وی اظهار کرد اکثر ۱۳۰۰۰ کسب و کار واقع در ویسکانسین در حوزه تحقیق و توسعه و طراحی فعالیت دارند. اگر فاکسکان ۴.۱ میلیارد دلار یارانه دولتی دریافت کند، این تصور است که بسیاری از کارگران را در این منطقه جذب کند.

در حال حاضر فاکس کان یک تامین کننده قطعات برای اپل و مایکروسافت است. این شرکت راه اندازی بخش تولید و نوآوری فناوری پیشرفته در دانشگاه خود را تایید کرده است.اما هنوز از تعداد افرادی که در آنجا مشغول خواهند شد و اینکه چه چیزی در آنجا ساخته خواهد شد مشخصات دقیق اعلام نشده است. فاکس کان در بیانیه‌ای اعلام کرد بر اساس ارزیابی های جامع و سیستماتیکی که اخیرا انجام شده، به دنبال تعیین بهترین شیوه برای اجرای پروژه ویسکانسین است. یک سخنگوی سی ان ان گفته است که ترامپ پیشنهاد خوبی برای تغییر ذهنیت فاکس کان در مورد این پروژه داده است.

 

از سایت engadget

ادامه مطلب

اخبار فناوری

شرکت‌های چینی استفاده از گوشی آیفون توسط کارکنانشان را تحریم کردند

شرکت‌های چینی استفاده از گوشی آیفون توسط کارکنانشان را تحریم کردنداخیرا یکی از مدیران عالی شرکت هواوی بازداشت شد و به همین خاطر برخی از شرکت‌ها و گروه‌های تجاری چینی به این نتیجه رسیدند که باید محصولات شرکت اپل را تحریم کنند و یکی از بخش‌های این تحریم آن است که از کارکنان خود خواستند که دیگر از محصولات شرکت‌های آمریکایی مانند اپل استفاده نکنند.
 
به گزارش ایتنا به نقل از سی‌ان‌ان، چند سازمان و شرکت چینی با حمایتی عالی از شرکت هواوی، در اقدامی گسترده‌تر و شدیدتر اعلام کردند که در صورتی که کارکنان از محصولات شرکت اپل از جمله گوشی‌های آیفون استفاده کنند، مشمول جریمه و تنبیه خواهند شد و حتی برخی از این شرکت‌ها، یارانه‌های خاصی را برای خرید گوشی‌های هوشمند چینی به کارکنان خود پرداخت کردند.
 
اعضای اتاق بازرگانی نانچانگ در شانگهای در بیانیه‌ای که جدیدا منتشر شد، به هشدار نسبت به استفاده از محصولات ممنوع اپل پرداختند و اعلام کردند: «ایالات متحده می‌خواهد در برابر رشد چین بایستد و ما بر این باوریم که مردم چین باید به صورت متحد، از محصولات ملی خود پشتیبانی کنند.»
تحری آیفون اپل در چین 
منگ وانژو، مدیر مالی و دختر بنیانگذار شرکت هواوی چندی پیش و در اول دسامبر 2018 در کانادا دستگیر و بازداشت شد و پس از آن جنبش‌های گوناگونی علیه شرکت‌های آمریکایی در چین شکل گرفت.
امکان استرداد وی به ایالات متحده وجود دارد و همین موضوع باعث برانگیختن خشم رسانه‌های دولتی چین شده است.
 
رسانه‌های چین با غیرقانونی خواندن این قانون، از مردم و شرکت‌ها خواستند که استفاده از کالاهای آمریکایی را به حداقل ممکن برسانند.این نخستین باری نیست که شرکت‌های چینی از شرکت‌های هموطن خود دفاع می‌کنند. چند سال پیش و در حین اختلا با ژاپن بر سر جزایر، چند فروشگاه ژاپنی در حین اعتراضات ویران شد.
 منبع خبر

ادامه مطلب
تبلیغات roozbox

نظر شما چیه؟

    برترین ها