با ما همراه باشید

آموزش

ده کار کوچک که تاثیر بزرگی بر کسب و کار شما در سال 2019 خواهند داشت

هر روشی منجر به پیشرفت بزرگی در کسب و کار نمی شود اما گاهی اوقات همین قدم های کوچک تاثیر بزرگی بر آینده شما می گذارند.  در ادامه به نکات  و نگرش‌هایی از افراد موفق در کسب و کار می پردازیم، این قدم های کوچک تاثیر زیادی بر تجارت شما خواهند داشت:

کسری های استارت آپ خود  را در سال 2018 محاسبه کنید

هنگامی که فصل پرداخت مالیات فرا می رسد،  در نظر گرفتن تمامی کسری ها برای  تجارت های کوچک امری مهم است . همین امر می تواند فرصت‌های کوچکی برای سود بخشی به تجارت و درآمد کلی شما ایجاد کند.  اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید می توانید به وب سایت زیر مراجعه کنید:

https://blog.corpnet.com/business-startup-deductions-to-take-in-2018/

 

کارمندان خود را در طراحی روندهای کاری بگنجانید

هنگامی که در حال طراحی روندی برای تجارت کوچک خود هستید، کمک گرفتن از افرادی که هر روز باید طبق این روندها پیش بروند بسیار مهم است.  اگر می خواهید در این زمینه اطلاعاتی به دست بیاورید می توانید به وبسایت زیر مراجعه کنید:

https://www.process.st/process-design/

با استفاده از ایده های انگیزشی تفاوتی در مشتریان و جوامع کاری خود ایجاد کنید

اغلب کارآفرینان تنها جمع کل درآمد شرکت را که در گزارش سالیانه ذکر می‌شود و سود هر سهم برحسب آن تعیین می‌گردد، در نظر نمی گیرند- علاوه بر این می خواهند تفاوتی در مشتریان و جوامع کاری خود ایجاد کنند. لیزا سیکارد به بیان جزییاتی در این زمینه می پردازد، که برای دسترسی به اطلاعات می توانید به وب سایت زیر مراجعه کنید:

https://inspiretothrive.com/entrepreneurs-who-want-to-make-a-difference/

بخش The BizSugar community  نیز به بحث در این رابطه می پردازد:

https://share.bizsugar.com/Self-Development/inspirational-ideas-for-entrepreneurs-who-want-to-make-a-difference/#comments

استفاده از نرم افزار وردپرس را یاد بگیرید

وب سایت شما یکی از مهمترین دارایی های شما در تجارت است.  وردپرس یک نرم افزار محبوب برای بهینه سازی وب سایت هاست.  برای استفاده از وردپرس می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

https://bloggingbrute.com/beginning-blogging/how-to-use-wordpress-themes/

 

با استفاده از استارت آپ های غیرمتعارف انرژی را به تجارت خود تزریق کنید

این کار چیزی فراتر از برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری است.  کارآفرینان موفق تمایل دارند کار های غیر متعارفی را بر روی میز کار خود ببینند.  مارتین زویلینگ در این بطه به خوبی توضیح می دهد، برای دسترسی به این اطلاعات می توانید به وب سایت زیر مراجعه کنید:

https://blog.startupprofessionals.com/2019/01/5-startup-intangibles-that-can-energize.html

پروژه ها را با موفقیت به پایان برسانید

ممکن است به عنوان یک کارآفرین بر روی پروژه های زیاد کوچک و بزرگی کار کنید.  با اتمام موفقیت آمیز این پروژه ها متوجه می شوید صاحبان تجارت های دیگر چه کارهایی انجام میدهند.  برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از نکات ارزشمند ین مک فارلند استفاده کنید:

https://www.jenmcfarland.com/this-is-how-successful-projects-get-done/

از ابزارهای هوشمند برای مشتریان خود استفاده کنید

برای بهینه سازی روند فروش،  باید مشتریان بالقوه و فعلی خود را بشناسید.  ابزارهای زیادی وجود دارند که می‌توانند دسترسی به این اطلاعات را برای شما فراهم کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت زیر مراجعه کنید:

https://www.noobpreneur.com/2019/01/10/9-best-sales-intelligence-tools-for-prospecting-in-2019/

سعی کنید اغلب اوقات پست هایی را بر روی وبلاگ خود بگذارید

اگر از یک وبلاگ برای بازاریابی تجارت خود و یا ارتباط با مشتریان استفاده می کنید، با گذاشتن پست های مربوطه می توانید تغییرات زیادی در تجارت خود به وجود بیاورید.  برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به دو وب سایت زیر مراجعه کنید:

https://www.pixelproductionsinc.com/how-often-should-you-publish-in-your-blog/

https://share.bizsugar.com/OnlineMarketing/how-often-should-you-publish-in-your-blog-to-meet-your-readers-needs/#comments

برای پرداختهای بین المللی، اکانت بازرگانی داشته باشید

بهتر است تجارت هایی که دارای پرداخت های بین المللی هستند، اکانت بازرگانی داشته باشند تا به راحتی عملیات پرداخت را انجام دهند. رامون رای در این باره نکات مهمی را مطرح می کند، برای کسب بیشتر می توانید به وب سایت زیر مراجعه کنید:

https://www.smallbiztechnology.com/archive/2019/01/the-advantages-of-opening-a-merchant-account.html/#.XDc6l89KiSM

 

بر مواردی تمرکز کنید که سبب موفقیت سئو می شود

چندین سال است که تجارت ها به استراتژی تولید محتوا برای ارتقای رتبه خود روی آورده اند.  اما سئو  در سال ۲۰۱۹ نیازمند کیفیت و مولفه های انسانی است. کریس شرمن در این رابطه موارد مفیدی را می گو ید. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت زیر مراجعه کنید:

https://searchengineland.com/machine-vs-man-what-really-matters-for-seo-success-310169

اگر در رابطه با پیشرفت تجارتهای کوچک پیشنهادی دارید، می توانید پیشنهادات خود را به sbtips@gmail.com بفرستید.

از سایت smallbiztrends

 

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش

چگونه می‌توانید در سال ۲۰۱۹ کار جدیدی را پیدا کنید!

اگر تصمیم گرفته اید در سال ۲۰۱۹ کار جدیدی را پیدا کنید،  خبر خوبی در راه است: بازاری برای جویندگان کار وجود دارد. مطابق با آخرین داده های به دست آمده از لیست دولتی، تقریباً یک کار  برای هر جوینده کار وجود دارد.

مارک کندلا، بنیانگذار وب سایت تحقیقات کاری Ladder  اذعان می دارد: «بازار کار داغی وجود دارد که می توانید از آن بهره ببرید، و دیگر کارمندان از نادیده گرفته شدن استعدادهایشان آسیب نمی بینند».

شکاف کاری هنوز قابل کنترل است، به ویژه اگر سالیان متمادی است که در کار فعلی خود حضور دارید. وندی بنر ، وکیل دادگستری و کارشناس کاریابی می گوید:« اگر برای مدت زیادی است که در یک کمپانی هستید، یکی از سخت ترین کارها، تنظیم خود با کار بعدیتان است.»

تخصص خود را شناسایی کنید

اولین  مرحله این است که بدانید چه کاری میخواهید انجام دهید. باید در این مورد دقیق شوید. نکات مثبت و منفی کار کنونی خود را بسنجید ببینید برای آینده چه چیزی می‌خواهید. مهارت های تخصصی خود را شناسایی کنید و مهارت های منحصر به فردی را که می توانید به عنوان یک کارمند ارائه دهید، در نظر داشته باشید. کندلا به این موضوع اشاره می‌کند:«اگر در حوزه های متفاوت کار می کنید، پاسخ مناسبی را از بازار نمی گیرید، بهتر است تخصصی در یک حیطه کار کنید».

رزومه خود را  به روز رسانی کنید

بعد از آنکه مهارت ها و تخصص های خود را شناسایی کردید باید با کمک آنها رزومه خود را ارتقا دهید.

هنگامی که رزومه خود را برای جایی ارسال می کنید، مطمئن باشید که متناسب با آن کار است.

نوشتن خلاصه حرفه ای در  قسمت بالای رزومه  به کارفرما کمک می کند تخصص های شما را در یک نگاه کلی بشناسد. اگر کارهای نامرتبط زیادی انجام داده اید نیازی نیست که همگی آنها را ذکر کنید. سعی کنید مسائلی را ذکر کنید که به جایگاهی که برای آن درخواست کار داده اید نزدیک است.

ونربه این مطلب اشاره می کند که:«هدف از نوشتن و ارسال رزومه این است که تجربه کاری شما مشخص شود و سلسله مراتبی از تاریخچه کاری شما  که مرتبط با مهارت های شماست ذکر شود». او این مطلب را نیز می افزاید که  رزومه کاری شما نباید مانند یک لیست خشکشویی تمامی فعالیت های کاری را  که انجام داده اید در بر بگیرد. همچنین رزومه  شما باید مسائل و مواردی را که با مهارت های شما در کار فعلی تان همخوانی داردشامل شود. اشاره به موفقیتهای کار مهم است، اما در رابطه با پیشرفت های کیفی خود مانند مدیریت یک پروژه کلیدی و یا ایجاد یک استراتژی کارآمد مبالغه نکنید. کندلا می گوید رزومه نباید زندگی نامه باشد بلکه باید بیشتر شبیه یک آگهی تبلیغاتی باشد. وی اذعان می دارد: «کسی شما را به دلیل کارهای قبلی تان استخدام نمی کند بلکه مهارت های شما باید پاسخگوی نیازهای رئیس آینده و کمپانی آینده شما باشد».

درگیر کار شوید

هرگز قدرت ارتباطات شبکه ای را برای پیدا کردن فرصت های جدید کاری نادیده نگیرید. به انجمن های حرفه ای بپیوندید، و از طریق شبکه های اجتماعی مانند لینکدین با افرادی که در کمپانی که شما به آن علاقه مند هستید، کار می کنند،  ارتباط بگیرید و به کنفرانس ها و دوره همی های اجتماعی آنها بروید. هنگامی که با افراد جدید آشنا میشوید خود را به آنها معرفی کنید و به آنها در مورد علایق کاریتان بگویید. ونر به این مطلب اشاره می کند:« اگر روابط دو طرفه باشد آنها تمایل دارند با شما ارتباط تلفنی داشته باشند و همین امر می‌تواند منجر به ارتباطات بیشتر شود».

از سایت edition

ادامه مطلب

آموزش

چند روش ساده برای کاهش پا درد ناشی از ایستادن زیاد در محل کار

اگر بعد از ایستادن طولانی مدت احساس خستگی و درد در پای خود می کنید، باید به فکر درمان باشید! راههای ساده خانگی مانند قرار دادن پا در آب گرم، ماساژ پا و داروهای خانگی به تسکین این درد کمک خواهند کرد. سعی کنید از ایستادن طولانی مدت بپرهیزید و از کفشهای راحت استفاده کنید. در ادامه به روشهایی می پردازیم که به تسکین پادرد کمک خواهند کرد.

بدون اینکه پمادی به پای خود بمالید پای خود را در آب گرم فرو ببرید.

پای خود را در آب گرم فرو ببرید و یا از اسپا پا استفاده کنید.  نمک های مخصوص حمام مانند Epsom salt را به آب بیفزایید و پای خود را به مدت 20 تا 30 دقیقه در آب بگذارید.

  • آب گرم به کاهش درد پا کمک می کند.
  • اگر به بیماری دیابت مبتلا هستید، پای خود را در آب نگذارید. زیرا ممکن است سبب عفونت شود.

اگر پای شما آسیب دیده و متورم است روی آن یخ بمالید.

اگر پای شما متورم باشد پوست شما به طور طبیعی گرم است. یخ را در حوله ای بپیچید و به مدت 15 تا 20 دقیقه روی محل بگذارید. اینکار را می توانید 2 تا 3 بار در روز انجام دهید.

  • هرگز یخ را مستقیما در محل درد نگذارید.

پاهایتان را ماساژ دهید تا ماهیچه های متورم را بهتر کنید.

بنشینید و یک پای خودتان را بالا روی زانویتان بگذارید. پماد مخصوص پا درد را بروی دستانتان بریزید و از بالا به پایین ماساژ دهید. با انگشت شصتتان ماهیچه هایتان را عمیق تر فشار دهید.

به آرامی انگشتهای پایتان را به جلو و عقب حرکت دهید و ماهیچه هایتان را کش دهید.

  • اینکار را با هر دو پا انجام دهید. اگر می توانید از کسی بخواهید پایتان را ماساژ دهد..

  کپسول NSAID بخورید تا درد را ساکت کنید.

کپسولهای NSAID مانند آسپرین درد را تسکین می دهند. اگر پای شما کمی متورم شده باشد این کپسولها درد را به خوبی آرام می کنند و تورم آن را کاهش می دهند.

  • با تجویز پزشک این قرصها را بخورید.
  • همیشه قسمت توضیحات دارو را بخوانید.

اگر نمی توانید کپسول NSAID  را بخورید از داروهای خوراکی استفاده کنید.

دقت داشته باشید که داروهای خوراکی تنها درد را کاهش می دهند اما به تورم پا کمکی نمی کنند.

  • با تجویز پزشک این داروها را مصرف کنید.

استامینوفن یک مسکن معمولی است. آنرا با الکل مصرف نکنید. مصرف استامینوفن با بسیاری از داروها خطرناک است، قبل از استفاده قسمت پیشنهادات و هشدارها را بخوانید.

  • بیشتر از  4000 میلی گرم استامینوفن در طول 24 ساعت استفاده نکنید! وبیشتر از سه روز متوالی استامینوفن مصرف نکنید!.

از سایت wikihow

 

ادامه مطلب

آموزش

چگونه از پس موقعیتهای دشوار بربیاییم!

گذر از موقعیتهای دشوار یک ویژگی منحصر به فرد است. با این ویژگی می توانید خود را از دیگران متمایز کنید. رشد مستمر  ویژگی های شخصی و تلاش برای رسیدن به اهداف به شما کمک می کنند از موقعیتهای دشوار عبور کنید. برای اینکه انسان منحصر به فردی باشید باید خطر کنید و از موقعیتهای متفاوت نهراسید. در کتاب جدیدم:   A Path to Living and Emotinally Wealthy Life آموزش می دهم که چگونه با پرورش مهارتهای خود می توانید از پس موقعیتهای دشوار و چالشهای زندگی بربیایید. گذر از موقعیتهای دشوار یک نوع توانایی است که به شما کمک می کند در مسیر موفقیت قرار بگیرید. در ادامه به روشهایی می پردازیم که به شما کمک می کنند از پس موقعیتهای دشوار بربیایید.

به خود احترام بگذارید

برای اینکه بتوانید از موقعیتهای دشوار خارج شوید باید یاد بگیرید که چگونه خود را آرام کنید. ممکن است ابتدا خود را فریب دهید اما اگر اینکار را ادامه دهید می توانید در موقعیتهای دشوار خود را آرام کنید. احترام به خود سبب می شود که برای خودتان ارزش قایل باشید و تمام تلاشمان را بکنید تا به اهدافتان برسید.

خود را برای عدم پذیرش دیگران آماده کنید

برای اینکه بتوانید از مشکلات گذر کنید، باید عمیقا در رابطه با اینکه دیگران چه برداشتی از توانایی ها، عملکرد و ارتباطات شما دارند، تجدید نظر کنید. وقتی این کار را بکنید، از نظر عاطفی هوشمندتر می شوید. اینکار به ما آموزش می دهد که عدم پذیرش از سوی دیگران را بپذیریم و هنگامی که به چالش کشیده می شوید احساس ناراحتی نکنید. هر چقدر تجربه شما بیشتر باشد بهتر می توانید از پس موقعیتهای دشوار بربیایید.

متفکرانه عمل کنید

برای اینکه در زندگی موفق و شاد باشید باید در رابطه با کاری که انحام می دهید و نوع ارتباطاتی که دارید متفکرانه عمل کنید. نباید اطراف خودتان را با افراد متکبر پر کنید. باید هوشمند باشید و روابط درستی ایجاد کنید. افرادی که از پس موقعیتهای دشوار بر می آیند مزیتهای دو طرفه را در روابط شان در نظر می گیرند.

از رویکردهای پرزرق و برق استفاده نکنید

افرادی که از پس موقعیتهای دشوار بر می آیند  می دانند کسانی که عادت به خودنمایی دارند کمتر به سخنان دیگران گوش می دهند. اگر رویکرد شما در برابر روابط و روند انجام کارتان رویکردی پرزرق و برق باشد احتمال آنکه عمیق نباشد، زیاد است. کارسخت نشان دهنده رویکرد شما در کسب و کار است. همین امر سبب می شود موفقیت شما در تمامی جنبه های کاریتان مشخص شود.

به دیگران اهمیت دهید

بخشی از طبیعت افرادی که از پس موقعیتهای دشوار بر می آیند این است که همه کار انجام می دهند تا صبح از خواب بلند شوند و به کودکان، خانواده، حیوانات خانگی و کارشان برسند.آنها  ورزش می کنند، غذای کافی می خورند و به اندازه کافی استراحت می کنند. زمانشان را تقسیم بندی می کنند تا زندگی خوبی داشته باشند. مهم نیست ناراحتی چقدر ادامه می یابد آنها برای خودشان و کسانی که به آنها وابسته هستند به سختی کار می کنند.

شجاعت داشته باشید

برای اینکه از لحاظ جسمانی، ذهنی و احساسی سالم باشید باید زیرک و متمرکز باشید و برای رسیدن به اهدافتان تلاش کنید.

شجاعت وتلاش سبب می شود در مسیر موفقیت قرار گیرید. افرادی که از پس موقعیتهای دشوار بر می آیند استرس را مانند افراد دیگر احساس می کنند اما هرگز دست از تلاش نمی کشند.

بردیگران تمرکز داشته باشید

برای اینکه در زندگی و کسب و کار فردی ویژه باشید باید خوبیهای دیگران را ببینید. باید به شخصیت و هوش دیگران احترام بگذارید و برای آنها ارزش قایل باشید.

از سایت entrepreneur

 

ادامه مطلب
تبلیغات roozbox

نظر شما چیه؟

    برترین ها