با ما همراه باشید

سینما و تلویزیون

8 فیلم اقتباسی مورد انتظار سال ۲۰۱۹؛ تکه‌ای از تخیلات برتر

8 فیلم اقتباسی مورد انتظار سال ۲۰۱۹؛ تکه‌ای از تخیلات برتر

به راستی که امسال را می‌توان سال سلطه‌ی آثار اقتباسی سینمایی قلمداد کرد و در این مقاله به معرفی 8 فیلم اقتباسی مورد انتظار طرفداران آن‌ها در سال ۲۰۱۹ خواهیم پرداخت.

فیلم All The Bright Places


این فیلم را شاید بتوان یکی از مورد انتظار ترین آثار اقتباسی سال 2019 معرفی کرد. فیلم All The Bright Places، بر گرفته از کتابی با همین عنوان، نوشته‌ی «جنیفر نیون» (Jennifer Niven) است. «ال فنینگ» (Elle Fanning) در نقش ویولت، «جاستیس اسمیت» (Justice Smith) در نقش تئودور فینچ، کیت با بازی «الکساندرا شیپ» (Alexandra Shipp)، «کیگان مایکل کی» (Keegan-Michael Key) در نقش امبری، «لوک ویلسون» (Luke Wilson) در نقش جیمز، «کلی او هارار» (Kelli O’Hara) در نقش شریل، «فلیکس ملارد» (Felix Mallard) در نقش رومر، «ویرجینیا گاردنر» (Virginia Gardner) در نقش آماندا و «لامار جانسون» (Lamar Johnson) در نقش چارلی، از جمله بازیگرانی خواهند بود که در این فیلم حضور دارند. «برت هیلی» (Brett Haley) که آثاری همچون فیلم Hearts Beat Loud را در کارنامه دارد، برای کارگردانی این فیلم منظور شده است.
فیلم All The Bright Places داستان ویولت مارکی و تئودور فینچ را روایت می‌کند که ملاقاتی غیر منتظره، مسیر زندگی هردویشان را برای همیشه تغییر خواهد داد. دست و پنجه نرم کردن با زخم‌های عاطفی و جسمی گذشته، این دو نوجوان را بیشتر از همیشه به هم نزدیک می‌کند و به آن‌ها می‌آموزد که چطور قدر لحظه لحظه‌ی زندگیشان را بدانند. این درام جذاب سعی دارد تا جبهه‌های تلخ یک بیماری روانی بر روی روابط عاطفی افراد را با تجسمی جدید و با حال و هوای انسانی تر، به مخاطبین نشان ‌دهد. هنوز جزییاتی از تاریخ دقیق انتشار این فیلم مشخص نشده است.

فیلم


این فیلم اقتباسی سینمایی از کتاب The Knife of Never Letting Go و زاده‌ی تخیلات «پاتریک نس» (Patrick Ness)، نویسنده آن است. Chaos Walking: The Knife of Never Letting Go اولین عنوان در مجموعه‌ کتاب‌های پاتریک نس بوده که در سال 2008 منتشر شد. «تام هالند» (Tom Holland) که بیشتر برای بازی‌ در فیلم Spider‑Man: Far From Home شناخته می‌شود، در کنار «دیزی ریدلی» (Daisy Ridley)، بازیگر فیلم Star Wars: The Force Awakens، از بازیگران اصلی این فیلم محسوب می‌شوند. «داگ لیمن» (Doug Liman)، در جایگاه کارگردانی این فیلم ظاهر خواهد شد.
در شهری که مردان تنها ساکنانش را تشکیل می‌دهند، داستان بر روی زندگی تنها پسر جوان این شهر، تاد هویت تمرکز خواهد کرد. با انتشار ویروسی مرموز در میان جمعیت جهان و نابودی زنان جامعه، حال مردان می‌توانند به افکار یکدیگر دسترسی داشته باشند. تاد درست یک ماه مانده به رسیدن به بلوغ کامل، متوجه‌ی رازی تاریک شده که جمعیت شهر در تلاش برای پنهان نگه داشتن آن می‌کوشیدند. وی از جزییات این حقیقت تلخ آگاهی کاملی نداشته، اما پنهان کاری اهالی شهر، وی را به فرار برای نجات جانش وادار می‌کند. ملاقاتی غیر منتظره با دختری عجیب، تاد را بیش از پیش به شک می‌اندازد. حال تاد باید با کوله باری از ابهامات جدید، برای دست یافتن به شخصیت حقیقی خود تلاش کند. تاریخ انتشار احتمالی فیلم Chaos Walking برای 1 مارس 2019 مصادف با 10 اسفند سال جاری برنامه‌ریزی شده است.

فیلم Five Feet Apart


نوع احساسات در این فیلم به قدری منحصربه‌فرد بوده که انگار روحی مکنده از لابه‌لای داستان آن، تا آخرین قطره‌ی اشک بینندگان را نبیند، دست بردار نخواهد بود. فیلم Five Feet Apart، از احساسی‌ترین آثار این لیست است که حال و هوایی نزدیک به فیلم The Fault in Our Stars و از همان جنس داستان دارد. فیلم بر گرفته از همکاری مشترک Rachael Lippincott، Mikki Daughtry و Tobias Iaconis در کتابی با همین عنوان است. «کول اسپراوس» (Cole Sprouse) در نقش ویل نیمن، «هیلی لو ریچاردسون» (Hailey Lu Richardson) در نقش استلا گرنت، «کیمبرلی هربرت» (Kimberly Herbert) در نقش بارب و «پارمیندر ناگرا» (Parminder Nagra) در نقش دکتر نور حمید ، از بازیگران اصلی این فیلم خواهند بود. کارگردانی این اثر بر عهده‌ی Rafael Solano است که بیشتر برای کارگردانی سریال Jane the Virgin شناخته می‌شود.
“آیا دوست داشتن کسی که هیچ وقت قادر به لمسش نخواهی بود، امکان پذیر است؟”
استلا گرنت دختری 17 ساله و ذاتا آدم کنترل‌گرایی است. وی به بیماری فیبروز سیستیک (نوعی اختلال ژنتیکی است که بر اثر آن ترشحات در بخش‌های از بدن سفت و چسبنده می‌شوند) مبتلا بوده و همین مسئله باعث شده تا بیشتر وقتش را در بیمارستان سپری کند. ملاقاتی غیر منتظره با ویل، زندگی وی را از مسیر کسالت‌وار خارج کرده و امیدی دوباره به او می‌بخشد. ویل و استلا سریعا به یکدیگر علاقه‌مند می‌شوند اما بیماری آن‌ها به عنوان عاملی دست و پا گیر، مانع از هرگونه رابطه‌ی عاطفی میان این دو نوجوان خواهد شد. فاصله‌ داشتن 6 فیتی همیشگی این دو نوجوان از یکدیگر برای در امان ماندن از هرگونه عفونت متقابل، تجربه‌‌ای متفاوت از سختی‌های یک رابطه‌ی عاطفی را با قدم گذاشتن به فراتر از هر آن چه که دیده‌اید، به تصویر می‌کشد. تاریخ انتشار فیلم Five Feet Apart برای 22 مارس 2019 (2 فروردین 1398) برنامه ریزی شده است.

فیلم The Sun Is Also A Star


“چطور میشه به چیزی که با همون سرعت که شروع شد، پایان می‌گیره، اعتماد کرد؟”
فیلم The Sun Is Also A Star، اقتباسی سینمایی از کتابی با همین عنوان و به قلم «نیکولا یوون» (Nicola Yoon) است. این فیلم، دومین اثر اقتباسی از کتاب های نوشته‌ی یوون را قلم می‌زند. کتاب اول وی با عنوان Everything Everything داستان زندگی دختری را به تصویر می‌کشید که به همه چیز آلرژی داشت و همین مسئله باعث شده بود که لحظه لحظه‌ی زندگی‌اش را در خانه سپری کند. در این بین او عاشق پسر همسایه می‌شود و با این تجربه، اولین مزه‌ی واقعی زندگی کردن را می‌چشد. فیلم همه چیز همه چیز در سال 2017 اکران شد. داستان  فیلم The Sun Is Also A Star در مورد دو فرد کاملا غریبه و از پس زمینه‌های متفاوت بوده است که در یک روز، دیوانه‌وار عاشق هم می‌شوند. «رای روسو یانگ» (Ry Russo-Young)، که اثار اقتباسی‌ای همچون فیلم Before I Fall را در کارنامه دارد، کارگردانی این فیلم را بر عهده خواهد داشت. این فیلم برای اکران در تاریخ نامشخصی در می سال 2019 برنامه‌ریزی شده است.
ناتاشا با بازی «یارا شهیدی» (Yara Shahidi): دختری است که ایمانش به علم و واقعیات او را نسبت به سرنوشت، بی اعتقاد کرده است. دنیل با بازی «چارلز ملتون» (Charles Melton) پسری است که همیشه در تلاش است تا مطابق با انتظارات خانواده‌ی خود ظاهر شود و رویاپردازی‌ در دنیای وی، امری کاملا بیهوده است. حال همه‌ی لحظات زندگی این دو بیگانه دست به دست هم می‌دهند تا در فرصتی غافل‌گیرانانه، ناتاشا و دنیل با پشت سر گذاشتن باورهایشان، به یکدیگر علاقه‌مند شوند. سرنوشت‌های گوناگونی پیش روی آن‌هاست، ولی کدام به حقیقت خواهد رسید؟

فیلم After


در سال 2013، “after” در ابتدا عنوان فن فیکشنی بود که با محوریت بر شخصیت هری استایلز (خواننده‌ی گروه وان دایرکشن) در سایت وایت پد منتشر شده بود. استقبال بیش از یک بیلیون نفر از این داستان سبب شد تا نویسنده‌ی آن، «آنا تاد» (Anna Todd) این داستان را در مجموعه‌ای 5 جلدی منتشر کند. در اواسط سال 2018 بود که حقوق ساخت انحصاری این کتاب، توسط کمپانی پارامونت پیکچرز خریداری شد و فیلم‌برداری آن بلافاصله به جریان افتاد. کارگردانی این فیلم بر عهده‌ی «جنی گیج» (Jenny Gage) است. «جوزفین لانگفورد» (Josephine Langford) در نقش تسا و «هیرو فینس تیفین» (Hero Fiennes Tiffin) در نقش هاردین، از بازیگران اصلی این فیلم خواهند بود. این فیلم را تا حدی می‌توان تشابه‌ای بچگانه از فیلم اقتباسی fifty shades of grey خطاب کرد. فیلم After قرار است تا در تاریخ 30 آبان ماه به روی پرده سینماها برود.
فیلم After داستان تسا، دختری با شخصیت کاملا “مثبت” را در بدو شروع دانشگاهش روایت می‌کند که عاشق پسری با نام هاردین، کاملا در تضاد با شخصیت خود و با خلق و خویی تند می‌شود. در این بین این دو وارد رابطه‌ای احساس می‌شوند که تسا را بیش از پیش سردرگم خواهد کرد. تسا همواره با خود کلنجار می‌رود که چطور بر خلاف شخصیت گرم و سرد هاردین، به او علاقه‌مند شده است و آیا می‌توان این تجربه را عشق خطاب داشت؟

فیلم Anthem of a Teenage Prophet


فیلم در سال 1997 در میشیگان، داستان نام لوک هانتر، نوجوانی را روایت می‌کند که بعد از پیش‌بینی مرگ بهترین دوستش، زندگی‌اش با تغییراتی غیر منتظره دگرگون خواهد شد. نیمی از مردم شهر او را فرستاده‌ی خدا خطاب کرده و نیمی دیگر، این مسئله را به عنوان فریادی برای جلب توجه کوچک می‌شمرند. این وقایع سبب شده تا هانتر از زندگی‌اش به عنوان یک نوجوان معمولی فاصله بگیرد و تا حدی گ,شه‌گیر شود. اما در همین گیر و دار، او عاشق فیت، دوست دخترِ دوستِ تازه از دست رفته‌اش می‌شود. آیا یک حادثه‌ی عجیب می‌تواند چیزی بیشتر از یک واقعه‌ی ماوراءالطبیعی باشد؟
«کمرون موناگان» (Cameron Monaghan) که بیشتر به خاطر بازی در سریال Shameless شناخته می‌شود، در نقش لوک هانتر و «پیتون لیست» (Peyton List) در نقش فیت، بازیگران اصلی این فیلم خواهند بود. Anthem of a Teenage Prophet در بهترین حالت فیلمی چند لحظه‌ای بوده که با تکیه بر حالت سینمایی دهه‌ی 90، تصوری جدید از زندگی یک نوجوان را بعد از گذراندن زنجیره‌ای از وقایع تلخ به نمایش می‌گذارد. این فیلم برای اکران در تاریخی نامشخص از سال 2019 برنامه‌ریزی شده است.

فیلم Little Women


سال گذشته، پروژه‌ی ساخت این فیلم بر گرفته از کتاب «زنان کوچک» (Little Women) اثر «لووییزا مِی الکات» (Louisa May Alcott)، با حضور بازیگران لایق ستایشی از جمله اما واتسون، کلید خورد. بازیگرانی از جمله «سیرشا رونان» (Saoirse Ronan)، «تیموتی شالامه» (Timothée Chalamet) استعدادهای فیلم اول گرتا گرویگ، کارگردان زنان کوچک، به همراه «مریل استریپ» (Meryl Streep)، «اما واتسون» (Emma Watson) و «فلورنس پیو» (Florence Pugh)، در حال مذاکره با استودیو برای حضور در فیلم قرار دارند. گرتا گرویگ که در جایگاه کارگردانی فیلم زنان کوچک قرار دارد، کارگردانی فیلم نامزد جایزه اسکار «لیدی‌برد» (Lady Bird) را نیز در کارنامه‌ی هنری خود ثبت کرده است. تهیه کننده فیلم زنان کوچک، رابین سایکورد، بیان کرد که گرچه فیلم ترکیبی از گذشته و آینده‌ی زندگی خانواده مارچ است، اما بیشتر برروی توسعه شخصیت خواهران با ورود به بزرگسالی، تمرکز خواهد کرد. فیلمبرداری این فیلم در اوایل ماه اکتوبر 2018 در بوستون آغاز شد و احتمالا در پاییز بعدی اکران می‌شود.
داستان کتاب، زندگی چهار خواهر به‌نام های مگ، جو، بث و امی را در آمریکای قرن نوزدهم و در دوران جنگ داخلی دنبال می‌کند. این اثر یک روایت قوی از زندگی خواهر‌ان مارچ و نحوه‌ی غلبه بر مشکلاتشان و سرانجام تبدیل شدن به زنانی کوچک را به تصویر می‌کشد. رمانی که باعث می‌شود نگرش شما نسبت به چالش‌های مملو از پیچ و خم زندگی و نحوه غلبه بر آن، کاملا تغییر کند.

فیلم Spontaneous


Spontaneous عنوان فیلمی فانتزی-تخیلی با الهام از کتابی به همین عنوان و نوشته‌ی «ارون استارمر» (Aaron Starmer) است. «برایان دافیلد» (Brian Duffield) و «نیکی کورتس» (Nicki Cortese) به ترتیب در جایگاه کارگردان و تهیه کننده‌ی این فیلم حاضر خواهند شد. دافیلد بیشتر به خاطر نوشتن فیلم‌نامه‌ی فیلم Insurgent شناخته می‌شود. «کاترین لانگفورد» (Katherine Langford)، بازیگر سریال 13 Reasons Why، «شلاه هورسدال» (Chelah Horsdal) و «پایپر پرابو» (Ppier Perabo) از جمله بازیگرانی بوده که در این فیلم به نقش آفرینی خواهند پرداخت. کتاب Spontaneous، پر سر و صداترین کتاب 2016 با مخاطب جوان نام گرفت.
مارا کارلی دختری دبیرستانی است که روال زندگی‌اش مطابق با روزمرگی‌هایی که از یک نوجوان سال آخری می‌توان انتظار داشت، پیش می‌رود. داستان ار آن‌جا شروع می‌شود که یکی از دانش آموزان این مدرسه در واقعه‌ای غیر منتظره، ناگهان منفجر می‌شود. بعد از این ماجرا، دانش آموزان یکی پس از دیگری با سرنوشتی مشابه مواجه می‌شوند. در این بهبوبه‌ی وحشتناک، مارا و دوستانش در تلاش‌اند تا با استرس هر لحظه منفجر شدن کنار آمده و راهی برای نجات جان خود پیدا کنند.

منبع خبر

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سینما و تلویزیون

برندگان اسکار 2019 معرفی شدند ؛ Green Book بهترین فیلم سال

اسکار 2019 : هر آنچه باید درباره این مراسم بدانیم

نود و یکمین اسکار نیز دیشب اجرا شد و برندگان هر بخش مشخص شدند. گرچه فیلم Roma با ده نامزد بیشترین شانس را داشت اما در نهایت فیلم Green Book (کتاب سبز) برنده بهترین فیلم سال شد و همچنین رامی مالک و اولیویا کلمن هم جوایز بهترین بازیگر را بدست آوردند.

در ادامه باهم لیست کامل برندگان اسکار ۲۰۱۹ را می بینیم :

بهترین فیلم

Black PantherBlacKkKlansmanBohemian RhapsodyThe FavouriteGreen BookRomaA Star is BornVice

بهترین کارگردان

BlacKkKlansman <– Spike LeeCold War <– Paweł PawlikowskiThe Favourite <– Yorgos LanthimosRoma <– Alfonso CuaronVice <– Adam McKay

بهترین بازیگر نقش اول مرد

Christian Bale –> ViceBradley Cooper –> A Star Is BornWillem Dafoe –> At Eternity’s GateRami Malik –> Bohemian RhapsodyViggo Mortensen –> Green Book

بهترین بازیگر نقش اول زن

Yalitza Aparicio –> RomaGlenn Close –> The WifeOlivia Colman –> The FavouriteLady Gaga –> A Star is BornMelissa McCarthy –> Can You Ever Forgive Me

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

Mahershala Ali –> Green BookAdam Driver –> BlacKkKlansmanSam Elliot –> A Star is BornRichard E Grant –> Can You Ever Forgive Me?Sam Rockwell –> Vice

بهترین بازیگر نقش مکمل زن

Amy Adams –> ViceMarina de Tavira –> RomaRegina King –> If Beale Street Could TalkEmma Stone –> The FavouriteRachel Weisz –> The Favourite

بهترین ترانه

Shallow -> A Star Is BornAll The Stars -> Black PantherI’ll Fight -> RBGThe Place Where Lost Things Go -> Mary Poppins ReturnsWhen A Cowboy Trades His Spurs For Wings -> The Ballad of Buster Scruggs

 بهترین موسیقی متن

Black Panther -> Ludwig GoranssonBlacKkKlansmen -> Terence BlanchardIf Beale Street Could Talk -> Nicholas BritellIsle of Dogs -> Alexandre DesplatMary Poppins Returns -> Marc Shaiman

بهترین فیلمنامه اقتباسی

BlacKkKlansman -> Charlie Wachtel, David Rabinowitz, Kevin Willmott and Spike LeeThe Ballad of Buster Scruggs -> Joel Coen and Ethan CoenCan You Ever Forgive Me? -> Nicole Holofcener and Jeff WhittyIf Beale Street Could Talk -> Barry JenkinsA Star is Born -> Eric Roth, Bradley Cooper and Will Fetters

بهترین فیلمنامه

Green Book -> Nick Vallelonga, Brian Currie, Peter FarrellyThe Favorite -> Deborah Davis and Tony McNamaraFirst Reformed -> Paul SchraderRoma -> Alfonso CuaronVice -> Adam McKay

بهترین فیلم کوتاه

SkinDetainmentFauveMargueriteMother

بهترین جلوه های بصری

First ManAvengers: Infinity WarChristopher RobinReady Player OneSolo: A Star Wars Story

بهترین مستند کوتاه

Period. End of SentenceBlack SheepEndgameLifeboatA Night at The Garden

بهترین انیمیشن کوتاه

BaoAnimal BehaviorLate AfternoonOne Small StepWeekends

بهترین انیمیشن

Spider-Man: Into the Spider-VerseIncredibles 2Isle of DogsMiraiRalph Breaks the Internet

بهترین تدوین فیلم

Bohemian RhapsodyBlacKkKlansmanThe FavouriteGreen BookVice

بهترین فیلم خارجی زبان

Roma -> مکزیکCapernaum -> لبنانCold War -> لهستانNever Look Away -> آلمانShoplifters -> ژاپن

بهترین میکس صدا

Bohemian RhapsodyBlack PantherFirst ManRomaA Star is Born

بهترین تدوین صدا

Bohemian RhapsodyBlack PantherFirst ManA Quiet PlaceRoma

بهترین فیلمبرداری

RomaCold WarThe FavouriteNever Look AwayA Star is Born

بهترین طراحی صحنه

Black PantherThe FavouriteFirst ManMary Poppins ReturnsRoma

بهترین طراحی لباس

Black PantherThe Ballad of Buster ScruggsThe FavouriteMary Poppins ReturnsMary Queen of Scots

بهترین چهره پردازی

ViceBorderMary Queen of Scots

بهترین مستند

Free SoloHale County This Morning, This EveningMinding the GapOf Fathers and SonsRGB

منبع

ادامه مطلب

سینما و تلویزیون

دانلود قسمت 7 فصل سوم گرند تور با زیرنویس فارسی و لینک مستقیم

دانلود قسمت 7 فصل سوم گرند تور

قسمت 7 فصل سوم گرند تور با نام “Well Aged Scotch” منتشر شد. در این قسمت جرمی کلارکسون و رفقایش به اسکاتلند می‌روند و اتومبیل های کلاسیک ایتالیایی را بررسی خواهند کرد. در ادامه قسمت هفتم فصل 3 تور بزرگ را با لینک مستقیم و زیرنویس فارسی دانلود کنید.
در. ششمین قسمت از فصل 3 گرند تور به نام “Chinese Food for Thought” جرمی کلارکسون، جیمز می و ریچارد هموند به کشور آسیایی چین سفر کردند. البته برخلاف انتظار شما خبری از بررسی اتومبیل‌های چینی در این قسمت نبود، بلکه این سه مجری خودروهای لوکس کارکرده‌ی آمریکایی را مورد بررسی قرار داده و به تمجید از آن‌ها پرداختند. اما این تمام ماجرا نبود، این قسمت شامل چالش‌های جذابیست که دقایق خنده‌داری را رقم می‌زنند. در این قسمت همچنین هموند ابرخودرو الکتریکی NIO EP9 را نیز بررسی کرد.
اما قسمت 7 فصل سوم گرند تور نیز منتشر شد. در این قسمت، سه مجری محبوب برنامه‌ی تور بزرگ به یکی از زیباترین بخش‌های کشور اسکاتلند سفر می‌کنند و به بررسی سه اتومبیل کلاسیک ایتالیایی می‌پردازند که به اعتقاد آن‌ها، آینده‌ی کلاسیک‌ها است.

البته بعید می‌دانم شخصی به اسکاتلند برود و نخواهد ساز بگ پایپ (یک نی سنتی اسکاتلندی) را امتحان کند. همچنین در این شو کلارکسون به پیست ابولادروم می‌رود تا خودرو بی ام و م 5 سالون را مورد بررسی قرار داده و آن را با اتومبیل اسپورت آلپاین B5 مقایسه کند.

تریلر

برنامه گرند تور - قسمت 7 فصل سوم
قسمت 1 فصل سوم گرند تور

لینک دانلود مستقیم قسمت هفتم سریال گرند تور

دانلود با کیفیت 1080p
دانلود با کیفیت 720p
دانلود با کیفیت 480p

 

منبع خبر

ادامه مطلب

سینما و تلویزیون

سریال رقص روی شیشه؛ عکس های بازیگران و خلاصه داستان سریال

سریال؛ فیلم

سریال رقص روی شیشه

سریال رقص روی شیشه یکی از مجموعه های نمایش خانگی به کارگردانی مهدی گلستانه است که چهره های معروف سینما و تلویزیون در این سریال حضور دارند. کارگردان این سریال پیمان جعفری تهه کننده چهار فیلم دیگر نیز بوده است.

مجموعه عوامل سریال رقص روی شیشه بعد از اینکه قسمت هایی از نگارش را آغاز کردند از بهرام رادان برای بازی در این سریال دعوت کرده اند که به احتمال زیاد این سوپراستار در این سریال بطور قطعی حضور خواهد داشت و این اولین حضور بهرام رادان در یک مجموعه نمایش خانگی خواهد بود.

سریال رقص روی شیشه حداقل در 26 قسمت تولید شده است و موضوع این فیلم اجتماعی است. مهدی گلستانه پس از تهیه کنندگی سریال موفق عاشقانه این بار با کارگردانی سریال رقص روی شیشه دومین تجربه خود را در شبکه نمایش خانگی خواهد داشت.

همچنین ببینید : سریال شرایط خاص؛ عکس بازیگران و داستان سریال شرایط خاص

سریال رقص روی شیشه

اطلاعاتی در مورد سریال

تهیه کننده این سریال در مصاحبه ای گفت : تهیه کنندگی و کاگردانی این سریال را خودم به عهده دارم و مذاکراتی با بازیگران نقش اصلی این سریال داشتیم که به محض دریافت پروانه ساخت با آنها قرارداد می بندیم و فیلمبرداری سریال آغاز می شود. مکان اصلی فیلمبرداری سریال در تهران است اما چند قسمت هم در خارج از کشور و یک بخشی در جنوب یا شمال کشور هم فیلمبرداری می شود.

اما او در مورد شباهات این سریال با سریال عاشقانه گفت، سریال رقص روی شیشه یک ملودرام اجتماعی است در مورد مهاجرت است و همچنین ستایش خانواده؛ به لحاظ کارکتر هم با سریال عاشقانه متفاوت است زیرا بازیگران معروف تری در این سریال حضور خواند یافت. برای اینکه این سریال موفق شود باید از بازیگران چهره استفاده شود که 2 بازیگر تازه کار هم در این سریال حضور خواهند یافت.

سریال رقص روی شیشه

معرفی بازیگران سریال رقص روی شیشه

مهتاب کرامتی / امیر آقایی / بهرام رادان / مهرداد صدیقیان / هدی زین العابدین / میترا حجار / حامد کمیلی / ستاره اسکندری / سحر قریشی / بیتا فرهی / همایون ارشادی / ترلان پروانه / عیسی یوسفی پور / علیرضا زمانی نسب / سیاوش چراغی پور / ابوالفضل میری / جواد یحیوی / احسان عباسی / عباس توفیقی / بیژن افشار / هانی صالحی / پانته آ کیقبادی / مگار جعفری / مجتبی واشیان / دلسا کریم زاده / احسان سعادتی / دانیال کریمی / مریم نصرتی / دنیا انیبر / یاس و حسن شمی رضوی

عوامل سریال رقص روی شیشه

کارگردان: مهدی گلستانه، تهیه کننده: پیمان جعفری، سرمایه گزاران: مهرداد امیررضوانی و مهدی گلستانه، مجری طرح: مانترافیلم تابا و مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی: میثم محمدی برخی از عوامل تولید «رقص روی شیشه» هستند و به زودی اسامی کامل عوامل اعلام خواهد شد.

آهنگ های تیتراژ سریال رقص روی شیشه را 26 خواننده می خوانند

یکی از ویژگی های جذاب این سریال حضور 26 خواننده ایرانی در هر قسمت است که تیتراژ این سریال را می خوانند و این اتفاق بی سابقه است و در هیچ سریالی دیده نشده است.

از جمله خوانندگانی که در این سریال به صورت قطعی حضور خواهند داشت می توان به رضا صادقی، بابک جهانبخش، محمد علیزاده، مهدی مقدم، مهدی یغمایی، محمد زندوکیلی، رضا بهرام، انوشیروان تقوی، فرزاد فرزین و هوروش بند اشاره کرد.

سحر قریشی

حضور سحر قریشی در سریال رقص روی شیشه

سحر قریشی که پیش از این در این سریال آسپرین به کارگردانی فرهاد نجفی و در ماه های اخیر خم با سریال سیزده شمالی حضور در شبکه نمایش خانگی را تجربه کرده است و در سریال رقص روی شیشه هم سومین تجربه حضور در سریال نمایش خانگی را خواهد داشت.

حضور یاس رپر معروف ایرانی به عنوان خواننده در سریال

حضور یاس رپر معروف ایرانی به عنوان خواننده در سریال

یاسر بختیاری (یاس) به عنوان خواننده سبک رپ اجتماعی هم برای حضور در سریال رقص روی شیشه با عوامل سریال به توافق رسیده است.

علیرقم مقاوت گروه سازنده سریال رقص روی شیشه برای عدم انتشار اخبار و درز اطلاعات پروژه، خبر رسیده است که یاس معروف ترین خواننده رپ ایرانی هم در سریال قرص روی شیشه حضور پیدا می کند.

طبق احبار حضور یاس در این پروژه قطعی است ولی هنوز به صورت دقیق مشخص نیست که او به عنوان بازیگر و یا خواننده در سریال حضور پیدا می کند.

نکته جالب این است که یاس بعد از چندین سال جزو معدود خوانندگانی است که هیچ موقع برای دریافت مجوز رسمی اقدام نکرده است، حال این سوال پیش می آید که آیا مهدی گلستانه تمام مجوزهای لازم برای استفاده از موسیقی او را دریافت کرده است و یا اینکه فقط یاس در نقش یک خواننده یا بازیگر در سریال ظاهر خواهد شد.

منبع خبر

ادامه مطلب
تبلیغات roozbox

نظر شما چیه؟

    برترین ها