با ما همراه باشید

آموزش

۸تا روش کاربردی برای کسب درآمد از اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته و پلتفرم هایی نظیر اینستاگرام به منبع درآمد بسیار از افراد مبدل شده اند. در این مقاله 8 روش کارآمد برای کسب درآمد از اینستاگرام را معرفی می‌کنیم.

اینستاگرام یک فضای جالبی‌ست که کاربران می‌توانند از طریق ارسال تصاویر و ویدیوهای کوتاه، شور، نشاط و توانایی‌های خود را به اشتراک بگذارند. شما می‌توانید با افراد مختلف ارتباط برقرار کنید و با جمع‌آوری طرفدار، به یک فرد مهم و تاثیرگذار تبدیل شوید. هم اکنون کاربران زیادی در اینستاگرام (Instagram) فعالیت دارند که تعداد طرفداران یا به اصطلاح فالوورهایشان از 10 میلیون نفر گذشته است.
به طور طبیعی، برندهای تجاری فرصت‌های تبلیغاتی از طریق شبکه های اجتماعی همانند اینستاگرام را متوجه شده‌اند؛ این مسئله توانسته باعث کسب درآمد قابل توجهی برای افراد مختلف از طریق آن شود. در این مقاله قصد داریم روش های کسب درآمد از اینستاگرام را معرفی کنیم.

1: کسب درآمد از اینستاگرام با فروش محصولات وابسته

این شبکه اجتماعی قابلیت افزودن لینک به قسمت بیوگرافی حساب کاربری و توضیحات هر پست را فراهم کرده است. این پیوندها باعث اتصال صفحه شخصی شما به وب‌سایت شرکت‌هایی خواهد شد که محصولات آن‌ها را تبلیغ می‌کنید؛ شرکت‌ها به ازای هر مشتری که از طریق لینک شما وارد سایت شود، مبلغ معینی را پرداخت خواهند کرد، البته در صورتی که مشتریان خرید هم انجام دهند، بازاریاب‌ها سود بیشتری کسب می‌کنند.
برخی از روش‌های بهینه‌سازی لینک‌های بازاریابی عبارتند از:

پیوند وابسته را با استفاده از سرویس‌هایی همانند Bitly کوتاه کنید تا پست‌های شما در نظر فالوورها اسپم نباشد.
از هشتگ‌های مربوط به محصول استفاده کنید تا بتوانید کاربران بیشتری جذب کنید.
یک کد تخفیف را برای محصولات ذکر کنید و از کاربران بخواهید که در هنگام خرید، از کد موردنظر استفاده کنند؛ این کار به شرکت اجازه می‌دهد تا بتواند فعالیت شما را مورد بررسی قرار دهد.

2: کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغ محصولات برای شرکت‌ها

کسب درآمد از اینستاگرام
هنگامی که شما به عنوان یک عامل تاثیرگذار در شبکه های اجتماعی تبدیل شوید، می‌توانید محصولات پشتیبانی‌شده را از طریق صفحه اینستاگرام خود به فروش برسانید؛ در حقیقت شما با قرار دادن یک پست برای تبلیغ محصولات شرکت‌های مختلف، مبالغ خوبی دریافت خواهید کرد.
شما می‌توانید پست‌ها را برای شرکت‌های مختلف قرار دهید، همچنین توانایی ارسال پست برای یک شرکت خاص را هم دارید. برخی از روش‌هایی که برای ارسال این دسته از پست‌ها مناسب هستند، عبارتند از:

در صورتی که بتوانید تجربه شخصی خود را از استفاده محصولات در پست‌های تبلیغاتی قرار دهید، نتایج خوبی خواهید گرفت.
شما می‌توانید برخی از پست‌های شرکت را مجددا در صفحه شخصی خود قرار دهید.
شما می‌توانید تصاویر خود را هنگام استفاده از محصولات شرکت در شبکه اجتماعی اینستاگرام به اشتراک بگذارید، همچنین تگ مربوط به شرکت را در تصویر قرار دهید.

3: کسب درآمد از اینستاگرام با فروش کالا

این یکی از روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام برای کاربرانی‌ست که توانایی کارآفرینی دارند؛ شما می‌توانید محصولات خود را تبلیغ و به فروش برسانید. تمام کاربرانی که قصد دارند محصولاتشان را از طریق اینستاگرام برای فروش قرار دهند، ابتدا باید محصول قابل عرضه داشته باشند و در کنار آن برای جمع‌آوری فالوور اقدام کنند.
شما به جای تلاش برای برندسازی و دریافت مجوزهای گوناگون، تنها کافی‌ست قابلیت محصولات را برای مخاطبان خود مطرح کنید.
نکته: به خاطر داشته باشید، زمانی که محصولات خود را به صورت خانگی به فروش می‌رسانید، تمام مسئولیت‌ها اعم از قانونی، پزشکی و فیزیکی بر عهده شما خواهد بود. اطمینان حاصل کنید که تمام مجوزهای لازم برای فروش را دریافت کرده باشید.

4: کسب درآمد از اینستاگرام با ارائه خدمات پرداختی

اگر شما یک کاربر پرطرفدار در اینستاگرام هستید، یعنی استعداد یا مهارت‌هایی دارید که سایر کاربران به آن علاقه‌مند هستند. شاید نتوان استعداد را به یک محصول فیزیکی تبدیل کرد، اما می‌توانید استعداد خود در زمینه‌های مختلف را به صورت سرویس ارائه دهید. این کار را می‌توان از شیوه‌های مختلف انجام داد:

با قرار دادن یک لینک در بخش بیوگرافی، سایر کاربران می‌توانند وب سایت و شرح کامل خدمات شما را مشاهده کنند.
مهارت‌های خود را در بخش بیوگرافی قرار دهید و روش‌های تماس را اعلام کنید.
خدمات خود را برای دوره‌های زمانی محدود با کاهش قیمت همراه کنید.
با سایر کاربران که خدمات مشابه برای ایجاد یک شبکه حرفه‌ای انجام می‌دهند، مشورت کرده و ارتباط برقرار کنید.
از پست، تصاویر و فیلم‌های خود به منظور تبلیغ مهارت‌ها استفاده کنید.

5: کسب درآمد از اینستاگرام با فروش تصاویر

کسب درآمد از اینستاگرام
یکی از ساده‌ترین روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام را می‌توان فروش تصاویر دانست. موارد زیادی درباره این روش وجود دارد که باعث می‌شود نیازی به طرفداران زیاد، جهت فروش تصاویر نباشد.
در صورتی که علاقه به عکاسی یا نقاشی باعث جذب شما به اینستاگرام شده باشد، قطعا می‌توانید از علاقه خود کسب درآمد کنید. در ابتدا بهتر است برای ارتقا مهارت عکاسی، دوره‌های آنلاین را بگذرانید. زمانی که کار عکاسی حرفه‌ای خود را آغاز کردید، می‌توانید از روش‌های زیر برای فروش تصاویر خود اقدام کنید:

اگر فالوورهای زیادی دارید، امکان فروش تصاویر به کاربران برای چاپ وجود دارد.
سایت‌هایی همانند Shopify به شما امکان اشتراک‌گذاری تصاویر و فروش آن‌ها در وب‌سایت را می‌دهند، این سایت برای مخاطبانی‌ست که قصد خرید تصاویر دارند.
شما توانایی چاپ تصاویر خود بر روی محصولات متنوع همانند لیوان و تی شرت را دارید. این یکی از روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام با چاپ تصاویر است.
شما می‌توانید با شرکت‌های فعال در اینستاگرام تماس گرفته و خدمات تصویری خود را ارائه دهید؛ شرکت‌ها می‌توانند با ارائه درخواست تصاویر خاص، مبالغی را به عنوان دستمزد پرداخت کنند.

6: کسب درآمد از اینستاگرام با کمک به سایر کاربران جهت دریافت فالوور

کسب محبوبیت در اینستاگرام بسیار دشوار است. تنها تعداد اندکی از کاربران توانسته‌اند فالوورهای زیادی جذب کنند و هزاران کاربر هم به دنبال افزایش محبوبیت هستند. کسانی که قصد کسب درآمد به واسطه داشتن فالوورهای زیاد دارند، می‌توانند مبالغی را جهت انجام تبلیغات دریافت کنند. برای این کار کافی‌ست اقدامات زیر انجام شوند:

اشتراک‌گذاری پست‌های مشتری
برچسب‌گذاری آن‌ها در پست‌ها
درخواست از طرفداران جهت بازدید از صفحات موردنظر
تبدیل شدن به یک فالوور برای صفحه مشتریان و لایک کردن در کنار کامنت گذاشتن پست‌ها

7: کسب درآمد از اینستاگرام با مشاوره دادن در اینستاگرام

تبدیل شدن به یک فرد تاثیرگذار در اینستاگرام کار دشواری‌ست، موفقیت شما به مهارت‌های بازاریابی و دانش نحوه کار در این شبکه اجتماعی مربوط است. یکی از کارهایی که باید برای نفوذ بیشتر، نظرات و فالوورها انجام دهید، بهینه‌سازی الگوریتم اینستاگرام است.
شما می‌توانید دانش خود را در ازای دریافت پول با سایر کاربران به اشتراک بگذارید یا آموزش دهید. نرم افزارهای زیادی وجود دارند که می‌توان با استفاده از آن‌ها و در قبال دریافت پول، کلاس‌های آموزشی برگزار کرد. شما می‌توانید دوره‌های خود را در سایت‌های آموزشی همانند Digital Chalk و LEarnWorlds آپلود کنید و در صفحه اینستاگرام خود پیوند دهید.

8: کسب درآمد از اینستاگرام با استفاده از لایو اینستاگرام

افرادی که نفوذ زیادی در این شبکه اجتماعی دارند، می‌توانند از طریق بخش لایو یا همان ارتباط مستقیم با کاربران، محصولات متنوع مشتریان را تبلیغ کنند. این مدل از تبلیغات می‌تواند تاثیر زیادی بر روی مخاطبین داشته باشد و همچنین درآمدزایی بالایی هم دارد.
داشتن یک صفحه محبوب یا نام تجاری در اینستاگرام را می‌توان منبع درآمد سودآوری دانست. در صورتی که قصد دارید از این محبوبیت برای کسب درآمد استفاده کنید، تنها باید کمی وقت بگذارید. بهتر است بدانید، یکی از موارد مهمی که باید در اینستاگرام رعایت کنید، کسب اعتماد طرفدارانتان است؛ این مسئله یک عامل بسیار مهم در ماندگاری و موفقیت شما خواهد بود.

منبع خبر

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش

چگونه می‌توانید در سال ۲۰۱۹ کار جدیدی را پیدا کنید!

اگر تصمیم گرفته اید در سال ۲۰۱۹ کار جدیدی را پیدا کنید،  خبر خوبی در راه است: بازاری برای جویندگان کار وجود دارد. مطابق با آخرین داده های به دست آمده از لیست دولتی، تقریباً یک کار  برای هر جوینده کار وجود دارد.

مارک کندلا، بنیانگذار وب سایت تحقیقات کاری Ladder  اذعان می دارد: «بازار کار داغی وجود دارد که می توانید از آن بهره ببرید، و دیگر کارمندان از نادیده گرفته شدن استعدادهایشان آسیب نمی بینند».

شکاف کاری هنوز قابل کنترل است، به ویژه اگر سالیان متمادی است که در کار فعلی خود حضور دارید. وندی بنر ، وکیل دادگستری و کارشناس کاریابی می گوید:« اگر برای مدت زیادی است که در یک کمپانی هستید، یکی از سخت ترین کارها، تنظیم خود با کار بعدیتان است.»

تخصص خود را شناسایی کنید

اولین  مرحله این است که بدانید چه کاری میخواهید انجام دهید. باید در این مورد دقیق شوید. نکات مثبت و منفی کار کنونی خود را بسنجید ببینید برای آینده چه چیزی می‌خواهید. مهارت های تخصصی خود را شناسایی کنید و مهارت های منحصر به فردی را که می توانید به عنوان یک کارمند ارائه دهید، در نظر داشته باشید. کندلا به این موضوع اشاره می‌کند:«اگر در حوزه های متفاوت کار می کنید، پاسخ مناسبی را از بازار نمی گیرید، بهتر است تخصصی در یک حیطه کار کنید».

رزومه خود را  به روز رسانی کنید

بعد از آنکه مهارت ها و تخصص های خود را شناسایی کردید باید با کمک آنها رزومه خود را ارتقا دهید.

هنگامی که رزومه خود را برای جایی ارسال می کنید، مطمئن باشید که متناسب با آن کار است.

نوشتن خلاصه حرفه ای در  قسمت بالای رزومه  به کارفرما کمک می کند تخصص های شما را در یک نگاه کلی بشناسد. اگر کارهای نامرتبط زیادی انجام داده اید نیازی نیست که همگی آنها را ذکر کنید. سعی کنید مسائلی را ذکر کنید که به جایگاهی که برای آن درخواست کار داده اید نزدیک است.

ونربه این مطلب اشاره می کند که:«هدف از نوشتن و ارسال رزومه این است که تجربه کاری شما مشخص شود و سلسله مراتبی از تاریخچه کاری شما  که مرتبط با مهارت های شماست ذکر شود». او این مطلب را نیز می افزاید که  رزومه کاری شما نباید مانند یک لیست خشکشویی تمامی فعالیت های کاری را  که انجام داده اید در بر بگیرد. همچنین رزومه  شما باید مسائل و مواردی را که با مهارت های شما در کار فعلی تان همخوانی داردشامل شود. اشاره به موفقیتهای کار مهم است، اما در رابطه با پیشرفت های کیفی خود مانند مدیریت یک پروژه کلیدی و یا ایجاد یک استراتژی کارآمد مبالغه نکنید. کندلا می گوید رزومه نباید زندگی نامه باشد بلکه باید بیشتر شبیه یک آگهی تبلیغاتی باشد. وی اذعان می دارد: «کسی شما را به دلیل کارهای قبلی تان استخدام نمی کند بلکه مهارت های شما باید پاسخگوی نیازهای رئیس آینده و کمپانی آینده شما باشد».

درگیر کار شوید

هرگز قدرت ارتباطات شبکه ای را برای پیدا کردن فرصت های جدید کاری نادیده نگیرید. به انجمن های حرفه ای بپیوندید، و از طریق شبکه های اجتماعی مانند لینکدین با افرادی که در کمپانی که شما به آن علاقه مند هستید، کار می کنند،  ارتباط بگیرید و به کنفرانس ها و دوره همی های اجتماعی آنها بروید. هنگامی که با افراد جدید آشنا میشوید خود را به آنها معرفی کنید و به آنها در مورد علایق کاریتان بگویید. ونر به این مطلب اشاره می کند:« اگر روابط دو طرفه باشد آنها تمایل دارند با شما ارتباط تلفنی داشته باشند و همین امر می‌تواند منجر به ارتباطات بیشتر شود».

از سایت edition

ادامه مطلب

آموزش

چند روش ساده برای کاهش پا درد ناشی از ایستادن زیاد در محل کار

اگر بعد از ایستادن طولانی مدت احساس خستگی و درد در پای خود می کنید، باید به فکر درمان باشید! راههای ساده خانگی مانند قرار دادن پا در آب گرم، ماساژ پا و داروهای خانگی به تسکین این درد کمک خواهند کرد. سعی کنید از ایستادن طولانی مدت بپرهیزید و از کفشهای راحت استفاده کنید. در ادامه به روشهایی می پردازیم که به تسکین پادرد کمک خواهند کرد.

بدون اینکه پمادی به پای خود بمالید پای خود را در آب گرم فرو ببرید.

پای خود را در آب گرم فرو ببرید و یا از اسپا پا استفاده کنید.  نمک های مخصوص حمام مانند Epsom salt را به آب بیفزایید و پای خود را به مدت 20 تا 30 دقیقه در آب بگذارید.

  • آب گرم به کاهش درد پا کمک می کند.
  • اگر به بیماری دیابت مبتلا هستید، پای خود را در آب نگذارید. زیرا ممکن است سبب عفونت شود.

اگر پای شما آسیب دیده و متورم است روی آن یخ بمالید.

اگر پای شما متورم باشد پوست شما به طور طبیعی گرم است. یخ را در حوله ای بپیچید و به مدت 15 تا 20 دقیقه روی محل بگذارید. اینکار را می توانید 2 تا 3 بار در روز انجام دهید.

  • هرگز یخ را مستقیما در محل درد نگذارید.

پاهایتان را ماساژ دهید تا ماهیچه های متورم را بهتر کنید.

بنشینید و یک پای خودتان را بالا روی زانویتان بگذارید. پماد مخصوص پا درد را بروی دستانتان بریزید و از بالا به پایین ماساژ دهید. با انگشت شصتتان ماهیچه هایتان را عمیق تر فشار دهید.

به آرامی انگشتهای پایتان را به جلو و عقب حرکت دهید و ماهیچه هایتان را کش دهید.

  • اینکار را با هر دو پا انجام دهید. اگر می توانید از کسی بخواهید پایتان را ماساژ دهد..

  کپسول NSAID بخورید تا درد را ساکت کنید.

کپسولهای NSAID مانند آسپرین درد را تسکین می دهند. اگر پای شما کمی متورم شده باشد این کپسولها درد را به خوبی آرام می کنند و تورم آن را کاهش می دهند.

  • با تجویز پزشک این قرصها را بخورید.
  • همیشه قسمت توضیحات دارو را بخوانید.

اگر نمی توانید کپسول NSAID  را بخورید از داروهای خوراکی استفاده کنید.

دقت داشته باشید که داروهای خوراکی تنها درد را کاهش می دهند اما به تورم پا کمکی نمی کنند.

  • با تجویز پزشک این داروها را مصرف کنید.

استامینوفن یک مسکن معمولی است. آنرا با الکل مصرف نکنید. مصرف استامینوفن با بسیاری از داروها خطرناک است، قبل از استفاده قسمت پیشنهادات و هشدارها را بخوانید.

  • بیشتر از  4000 میلی گرم استامینوفن در طول 24 ساعت استفاده نکنید! وبیشتر از سه روز متوالی استامینوفن مصرف نکنید!.

از سایت wikihow

 

ادامه مطلب

آموزش

چگونه از پس موقعیتهای دشوار بربیاییم!

گذر از موقعیتهای دشوار یک ویژگی منحصر به فرد است. با این ویژگی می توانید خود را از دیگران متمایز کنید. رشد مستمر  ویژگی های شخصی و تلاش برای رسیدن به اهداف به شما کمک می کنند از موقعیتهای دشوار عبور کنید. برای اینکه انسان منحصر به فردی باشید باید خطر کنید و از موقعیتهای متفاوت نهراسید. در کتاب جدیدم:   A Path to Living and Emotinally Wealthy Life آموزش می دهم که چگونه با پرورش مهارتهای خود می توانید از پس موقعیتهای دشوار و چالشهای زندگی بربیایید. گذر از موقعیتهای دشوار یک نوع توانایی است که به شما کمک می کند در مسیر موفقیت قرار بگیرید. در ادامه به روشهایی می پردازیم که به شما کمک می کنند از پس موقعیتهای دشوار بربیایید.

به خود احترام بگذارید

برای اینکه بتوانید از موقعیتهای دشوار خارج شوید باید یاد بگیرید که چگونه خود را آرام کنید. ممکن است ابتدا خود را فریب دهید اما اگر اینکار را ادامه دهید می توانید در موقعیتهای دشوار خود را آرام کنید. احترام به خود سبب می شود که برای خودتان ارزش قایل باشید و تمام تلاشمان را بکنید تا به اهدافتان برسید.

خود را برای عدم پذیرش دیگران آماده کنید

برای اینکه بتوانید از مشکلات گذر کنید، باید عمیقا در رابطه با اینکه دیگران چه برداشتی از توانایی ها، عملکرد و ارتباطات شما دارند، تجدید نظر کنید. وقتی این کار را بکنید، از نظر عاطفی هوشمندتر می شوید. اینکار به ما آموزش می دهد که عدم پذیرش از سوی دیگران را بپذیریم و هنگامی که به چالش کشیده می شوید احساس ناراحتی نکنید. هر چقدر تجربه شما بیشتر باشد بهتر می توانید از پس موقعیتهای دشوار بربیایید.

متفکرانه عمل کنید

برای اینکه در زندگی موفق و شاد باشید باید در رابطه با کاری که انحام می دهید و نوع ارتباطاتی که دارید متفکرانه عمل کنید. نباید اطراف خودتان را با افراد متکبر پر کنید. باید هوشمند باشید و روابط درستی ایجاد کنید. افرادی که از پس موقعیتهای دشوار بر می آیند مزیتهای دو طرفه را در روابط شان در نظر می گیرند.

از رویکردهای پرزرق و برق استفاده نکنید

افرادی که از پس موقعیتهای دشوار بر می آیند  می دانند کسانی که عادت به خودنمایی دارند کمتر به سخنان دیگران گوش می دهند. اگر رویکرد شما در برابر روابط و روند انجام کارتان رویکردی پرزرق و برق باشد احتمال آنکه عمیق نباشد، زیاد است. کارسخت نشان دهنده رویکرد شما در کسب و کار است. همین امر سبب می شود موفقیت شما در تمامی جنبه های کاریتان مشخص شود.

به دیگران اهمیت دهید

بخشی از طبیعت افرادی که از پس موقعیتهای دشوار بر می آیند این است که همه کار انجام می دهند تا صبح از خواب بلند شوند و به کودکان، خانواده، حیوانات خانگی و کارشان برسند.آنها  ورزش می کنند، غذای کافی می خورند و به اندازه کافی استراحت می کنند. زمانشان را تقسیم بندی می کنند تا زندگی خوبی داشته باشند. مهم نیست ناراحتی چقدر ادامه می یابد آنها برای خودشان و کسانی که به آنها وابسته هستند به سختی کار می کنند.

شجاعت داشته باشید

برای اینکه از لحاظ جسمانی، ذهنی و احساسی سالم باشید باید زیرک و متمرکز باشید و برای رسیدن به اهدافتان تلاش کنید.

شجاعت وتلاش سبب می شود در مسیر موفقیت قرار گیرید. افرادی که از پس موقعیتهای دشوار بر می آیند استرس را مانند افراد دیگر احساس می کنند اما هرگز دست از تلاش نمی کشند.

بردیگران تمرکز داشته باشید

برای اینکه در زندگی و کسب و کار فردی ویژه باشید باید خوبیهای دیگران را ببینید. باید به شخصیت و هوش دیگران احترام بگذارید و برای آنها ارزش قایل باشید.

از سایت entrepreneur

 

ادامه مطلب
تبلیغات roozbox

نظر شما چیه؟

    برترین ها