با ما همراه باشید

اخبار فناوری

خلاصه کنفرانس ال جی CES 2019 در ۹ دقیقه

ال جی طبق معمول در نمایشگاه CES 2019 تمرکز ویژه ای روی لوازم خانگی خود داشت که البته با توجه به عنوان نمایشگاه و شخصیت کلی آن، همین انتظار هم می رود. در ادامه با هم خلاصه کنفرانس ال جی CES 2019 را در ۹ دقیقه خواهیم دید، با ترنجی همراه باشید.

ال جی همانند CES 2018 مانور ویژه ای روی لوازم خانگی خود داده است. از پلتفرم هوشمند تینکیو (ThinQ) بگیرید تا تلویزیون های فوق العاده OLED و البته نسل جدید تلویزیون های ال سی دی ال جی با نام NanoCell TV نیز معرفی شدند. تلویزیون لول شدنی ال جی با نام Signature OLED TV R نیز گل سرسبد این مراسم بود. تلویزیون های OLED ال جی و برخی از تلویزیون های NanoCell آن ها از اینترفیس HDMI 2.1 پشتیبانی می کنند.
یک ویژگی بسیار مفید در لوازم خانگی ال جی به خصوص در بخش شست و شو که البته ال جی وعده گسترش آن به دیگر محصولات را هم داد، این است که دستگاه پیش از خراب شدن خودش متوجه می شود و حتی سفارش قطعه یا پیش بینی نیازمند به تعمیر بودن را می کند.
یک بخش اسمش را نبر هم ال جی در محصولات امسالش برای تولید نوشیدنی در خانه داشت که فکر می کنم از پایه ممنوع باشد برای ورود به کشور ما اما خب … آ … ورود نمی کنیم به بحث! نظر شما درباره کنفرانس ال جی CES 2019 چه بود؟

منبع خبر

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار فناوری

برنامه Google به مشتریان کمک می کند تا شما را آنلاین پیدا کنند.

جستجو کردن در  Google همیشه ساده بوده است:  جستجوی انجام شده فاقد دانش و تخصص است با این حال به لطف Google Lens یک گام به واقعیت نزدیک تر شدیم و google app هوشمندانه اطلاعات اشیا دنیای واقعی را به جهان پیوند می دهد.
این نرم افزار با یک روش بسیار ساده کار می کند:روی دوربین ضربه بزنید تا آن را از پس زمینه جدا کنید و هرجا را که بخواین از طریق سرورهای گوگل آن را پیدا کنید.

از آنجا که برنامه از طریق تشخیص تصویر و یادگیری ماشین کار می کند می توان آن را برای انتخاب اشیاء نه تنها از دنیای واقعی بلکه از عکس هایی که در حافظه گوشی ذخیره می شود استفاده می شود. البته گوگل، علیرغم اندازه آن و قدرت نمایشی، همه چیز را نمی داند. به منظور دستیابی به نتیجه، تکنولوژی برنامه باید به درستی آن را در اولین نمونه شناسایی کند و سپس آن را با پایگاه داده های سازمانی که گوگل به عنوان بخشی از جستجو مطابقت دهد.

وقتی کار می کند، انگار معجزه اتفاق افتاده . شما به طور ناگهانی می توانید یک نمایندگی پیدا کنید که ماشین می فروشد مانند آنچه که در عکس پوستر تبلیغاتی یک فیلم یافت می شود، شما می توانید نژادهای سگ هایی را کهنمی دانید پیدا کنید، مارک های لباس را پیدا کنید که هیچ راهی برای توصیف و کشف آنها نداشته باشید
دستورالعمل های ظروفی که حتی نمی دانید آنها چه نامیده می شوند.

بهره وری از گوگل :
جستجوگر هوشمند می دانند که پیروزی های بزرگ در جستجو از صحت و قضاوت به عنوان بخشی از فرآیند است. و با تشخیص تصویر که فراتر و دقیق تر از خود عکس است فرصتی به کسب و کارها می دهد تا از تصاویر به عنوان بخشی از محدوده محصول خود استفاده کنند.

این ترفند در کمک به Google برای درک بهتر یک شی در  عکس به عنوان یک موجودیت است. اشخاص با ویژگی های خاص دنیای واقعی (مانند اتومبیل و لاستیک برای مثال) و فعالیت ها مرتبط هستند. جستجو گرها برای بالا بردن اعتماد مردم به وب سایت ها کمک می کنند.

برای استفاده از این باید کاری انجام دهید:

تصاویر را به داستان تبدیل کنید . تصویر محصول برای فروش کافی نیست .اگر به دنبال عکس گرفتن هستید عکس ها را با زوایای مختلف بگیرید تا به گوگل کمک کنید شباهت های مختلف محصول با محصول دیگر را بفهمد .
برچسب (اسم) درست را انتخاب کنید . اغلب تصاویر محصول در وبسایت با عدد یا نام «تصویر» به عنوان نام فایل ، آپلود شده اما هیچ کدام از این ها به جستجو کمک نمی کند که تصویر را بهتر درک کنند.در نتیجه مطمئن باشید هر تصویری که آپلود کرده اید واضح است و برچسب گذاری شده است.
تصاویر را به متن متصل کنید. گوگل متن را می خواند اگر متن هیچ ارتباطی با تصویر محصول شما نداشته باشد، گوگل کار شما را سخت تر می کند. عدم اطمینان در نتایج جستجو کاهش می یابد و باعث می شود که وبسایت شما در گوگل لنز ظاهر شود، حتی اگر عکس مورد استفاده شما بسیار شبیه به جسم مورد جستجو باشد.

زمینه و دیدگاه را در نظر بگیرید. همانطور که امروزه وب کپی می شود، مورد توجه جستجوگر قرار میگیرد وان تلاش می کند پاسخی برای مشکل ارائه دهد بنابراین تصاویری که شما در وب سایت کسب و کار خود قرار میدهید،احتمالا زمینه و چشم انداز یک جستجوگر را نشان می دهد. به عنوان مثال، گرفتن عکس از بالای محصول، الگوریتم های یادگیری Google برای تشخیص آن بسیار سخت می شود.

اضافه کردن متن ALT : متن Alt باعث بهینه سازی موتور جستجوی اولیه است که اغلب نادیده گرفته می شود. به یک موتور جستجویی بگویید چه تصویری دارد اگر، به هر دلیلی، تصویر را نمایش نداد بهینه سازی نقش خود را ایفا می کند. این یک لایه اضافی برای تایید یک تصویر و ارتباط آن با متن است . توصیفات صریح متن به Google کمک میکند و در نهایت سطح اعتماد به تصویر را افزایش می دهد. این امر ممکنه کمی متفاوت باشد اما برای جستجو انجام نشده ، بسیار مهم است.

 

از سایت INC 

ادامه مطلب

اخبار فناوری

فیسبوک و توییتر صدها اکانت مربوط به ایران را مسدود کردند!

شبکه اجتماعی فیس‌‌بوک روز پنجشنبه۳۱ ژانویه (یازدهم بهمن) اعلام کرده است که ۷۸۳ حساب کاربری مرتبط با ایران را مسدود کرده است. فیس‌بوک می‌گوید این حسا‌ب‌های جعلی از ایران هدایت می‌شده است. به گفته ناتانیل گلیچر رئیس بخش سیاستگذاری امنیت سایبری فیس‌‌بوک فعالیت حساب‌های دستکاری شده و جعلی در ۲۶ کشور از جمله آلمان، فرانسه و همچنین کشورهای شمال آفریقا، خاورمیانه و آسیا کشف شده است. گلیچر همچنین گفته است که یکی از صفحاتی را که از ایران هدایت می‌شده حدود دو میلیون "کاربر" دنبال می‌کردند. فیس‌بوک در سال‌های گذشته تحت فشار بوده تا با صفحات جعلی مبارزه کند. در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶ نهادهای امنیتی روسیه از این شبکه اجتماعی برای تاثیر‌گذاری در روند انتخابات با پخش اخبار جعلی و دروغ سوء استفاده کرده‌اند. فیس‌بوک با افزایش اعضای تیم‌های مسئول که در ارتباط با پخش اخبار جعلی فعالیت‌ می‌کنند به چنین اقداماتی واکنش نشان داد.

شبکه اجتماعی توییتر نیز بعد از فیس‌بوک اعلام کرد، هزاران حساب کاربری که از طریق ایران، روسیه و ونزوئلا هدایت می‌شدند را مسدود کرده است. به گزارش "سی‌بی‌اس نیوز"، توییتر اعلام کرده، این اکانت‌ها را در مقابله با نشر اطلاعات نادرست به منظور تأثیر بر انتخابات میان‌دوره‌ای آمریکا مسدود کرده است. در همین رابطه، ۴۱۸ اکانت نشأت‌گرفته از روسیه، ۷۶۴ اکانت با منشأء ونزوئلا و ۲۶۰۰ حساب کاربری هدایت‌شده از ایران مسدود شده‌اند. حدود چهار ماه پیش هم شبکه‌های اجتماعی فیس‌بوک و توییتر همزمان صدها صفحه در ارتباط با ایران و روسیه را حذف کرده بودند. در آن زمان فیس‌بوک ۶۵۲ صفحه و توییتر ۲۸۴ حساب را به حالت تعلیق درآورده بودند. این حساب‌‌ها هم به دلیل "ارایه اطلاعات نامعتبر و مخدوش " حذف شده بودند.

فیس‌بوک و توییتر در هر دو مورد نام و مشخصات صفحات حذف‌شده را اعلام نکرده‌‌اند.

از سایت dw
ادامه مطلب

اخبار فناوری

فاکس کان پس از گفتگو با ترامپ برای ساخت کارخانه ویسکانسین توافق کرد

در پی مذاکره با ترامپ رئیس جمهور آمریکا، شرکت فاکس کان در حال ساخت یک کارخانه در منطقه ویسکانسین در ایالات متحده امریکا است. اول هفته این شرکت اعلام کرده بود که تمرکز خود را در برنامه‌های تحقیقات و مهندسی متمرکز کرده است، همین امر باعث شد تا حواشی در رابطه با ساخت این کارخانه به وجود آید. حالا به نظر می رسد ساخت کارخانه نیز در دستور کار باشد.
لوئیس وو دستیار ویژه تری گوو (مدیرعامل فاکسکان) در مصاحبه با رویترز گفت با وجود وعده انجام این کار اما ساخت صفحه های ال سی دی در ایالات متحده معقول نیست. وی اظهار کرد اکثر ۱۳۰۰۰ کسب و کار واقع در ویسکانسین در حوزه تحقیق و توسعه و طراحی فعالیت دارند. اگر فاکسکان ۴.۱ میلیارد دلار یارانه دولتی دریافت کند، این تصور است که بسیاری از کارگران را در این منطقه جذب کند.

در حال حاضر فاکس کان یک تامین کننده قطعات برای اپل و مایکروسافت است. این شرکت راه اندازی بخش تولید و نوآوری فناوری پیشرفته در دانشگاه خود را تایید کرده است.اما هنوز از تعداد افرادی که در آنجا مشغول خواهند شد و اینکه چه چیزی در آنجا ساخته خواهد شد مشخصات دقیق اعلام نشده است. فاکس کان در بیانیه‌ای اعلام کرد بر اساس ارزیابی های جامع و سیستماتیکی که اخیرا انجام شده، به دنبال تعیین بهترین شیوه برای اجرای پروژه ویسکانسین است. یک سخنگوی سی ان ان گفته است که ترامپ پیشنهاد خوبی برای تغییر ذهنیت فاکس کان در مورد این پروژه داده است.

 

از سایت engadget

ادامه مطلب
تبلیغات roozbox

نظر شما چیه؟

    برترین ها